Na lyžích po celém světě

24. ledna

Povedená reklama na Audi Quatrro 2, ve které francouzský freestyler a freerider Candide Thovex projede na lyžích celý svět.

8.8 /10

košík

Zhlédnuto: 5 752x Hodnocení: 8.8/10 Komentářů: 25 Sdíleno: 4x Kategorie: video

Značky: video, příroda, svět, lyže, lyžar, francie, reklama, lyžování, extrémní sporty, freestyle, audi, candide thovex

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
sedí na tom jak na záchodě
A až nasněží, kanoe je jasná volba :smile:
A co nám mimojine tohle video ukazalo? Ze lyzari maji nejaky globalni oteplovani pekne u prdele :smile: :smile:
Jinac celou dobu mi na tom prislo neco divnyho a na konci mi to doslo.. Nehraje tam zadna hudba :smile: Ale tricky frajer zabYl!
To je dnes vzácnost, hudba zamaskuje sračky, levně a rychle.
Ten život je nespravedlivej. Prostě děcko bohatých rodičů má čas a peníze si jezdit na lyžích. Tam si ho všimne reklamní agentura a kriplovi co nic neumí a nikdy si na nic nevydělal zaplatí cestu kolem celýho světa a vznikne z toho 4minutové video o hovně, které zacvaká Audina. A ty tady sedíš na prdeli a čučíš na to.
Třeba si tě někdo taky všimne, že sedíš a čumíš u počítače a řekne zhasnout, pomodlit, vyčůrat a spát. A ty odpovíš mami ještě nééé :smile:
Nevid za tým len prachy. Na to aby si bol v niečom ( v hocicom) takto dobrý len prachy nestačia. To ťa musí baviť a keď si v tomto moc dobrý tak si ťa samozrejme všimnú. Keď Vagner ako malý chlapec chytal ryby tak asi tiež nemyslel len na to ako bude o 20 rokov točiť s National Geographic.
  • kohy
  • 25.01.2018 10:37
Miluji těchto kokotou, co místo toho, aby si šli za svým snem a pracovali na tom, tak budou remcat, že někdo jinej si ten sen splnil. Typickej komunismem zkřivenej píčus, seš ty!
vin diesel v novom xxx by ho vysmial....ten na lyziach robil ine veci :smile: :smile:
To už si delaji prdel ne? :smile: reklama na Audi Quatrro 2 a ve videu typek sjizdi cinskou zed. Tady uz je to na levelu, ze tam to auto ani neni, kde sou ty časi, kdy ve videu poskakoval typek fritujici hranolky, kolem projela zasahovka a v pozadi nekdo nahanel dobytek - tam alespon to auto na konci ukazali.
ses špatně narodil
jen škoda že je to reklama na audi, jsem si hned vzpomněl jak v topgearu delali reklamu na Wv shirokej
stačilo by kdyby to mělo minutu, i míň
těšil sem se že na konci ukáže skluznice :disappointed:
Skluznice allright. Made by Audi. :smile:
Ve 4:15
Hlavně že furt maj nedostatek sněhu