"Odpadkový streamer" mlátící svoji ženu

15. února

Engel's, Saratovská oblast, Rusko: "Odpadkový streamer" ("Trash streamer") Nikolaj B. je hledán policií za pravidelné živé vysílání obscénního a násilného obsahu na internetu. Na videu je vidět, jak muž udeří svou partnerku rukou do obličeje a poté divákům předvádí "vítězný tanec". Nejedná se však o jediný podobný incident tohoto páru.

 

Na stížnosti obyvatel a výskyt násilných klipů na internetu již reagovalo regionální policejní oddělení. Záběry z videa s bitím byly zaregistrovány a probíhá vyšetřování napadení a ublížení na zdraví ženy.

 

"Trash streamy" se v Rusku v letech 2018-2019 staly masovým fenoménem. Lidé, kteří takový obsah vytvářejí, jej nejčastěji natáčejí v malých skupinkách dvou nebo více lidí - jdou do přímého přenosu a nabízejí divákům, aby si za malý poplatek (příspěvek) navzájem dělali různé nechutnosti.

 

Diváci často takové "streamery" žádají, aby se za peníze navzájem mlátili, prováděli před kamerou absurdní nebo dokonce brutální úkony. Takový systém "online výdělku" přirozeně přitahuje nižší vrstvy obyvatelstva lákající zajímavým výdělkem.

2.9 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 517x Hodnocení: 2.9/10 Komentářů: 22 Kategorie: video

Značky: žena , živě , pár , bití , mlácení , streamer

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
ruSSko je krajina degeneratov, toto tu isto nikto nechce. vsetci honelnici na ruSSkej kulture, co jej fandia a propaguju ju tu, by mali tahat do pice do ruSSka!!!!!
  • Okay
  • 15.02.2023 16:25
A tak proc jim lezes do prdele a zduraznujes RoSSija?
SS lebo pachaju svinstva na Ukrajine ako za HH v 2 sv....
To je valka. Neznam valku, kde se nepachaji svinstva. Konkretne v tomto konfliktu je fakt, ze je to model WW2 se vsim vsudy. SSaci mezi Ukry i Rusaky, fura mrtvejch Rusu i Ukru, vydelaji na tom zase USA, prodelaji na tom zase Nemci a my.

Zobrazit celou diskuzi