Povedený gól #6

02. dubna

31. března 2018, Los Angeles, USA: 36letý švédský útočník Zlatan Ibrahimović zaznamenal hned ve svém prvním zápase po přestupu do Los Angeles Galaxy dva góly a pomohl k obratu z 0:3 na 4:3. Zlatan nastoupil až v 71.minutě zápasu a hned zaznamenal krásný vyrovnávací gól ze 36 metrů.  V první nastavené minutě navíc rozhodl vítěznou hlavičkou po centru Ashleyho Colea.

"Vím, co dokážu. Lev je hladový. Dal jsem víc gólů, než hráči tady odehráli zápasů, takže vím, co dělám. Jsem to pořád já, jenom v jiném klubu," prohlásil na tiskové konferenci nejlepší střelec v historii švédské reprezentace, jenž má za sebou působení v klubech jako Ajax Amsterdam, Juventus Turín, Inter a AC Milán, Barcelona, Paris St. Germain a Manchester United.

8.6 /10

košík

Zhlédnuto: 13 541x Hodnocení: 8.6/10 Komentářů: 22 Kategorie: sport

Značky: usa , fotbal , fotbalista , parádička , švédsko , gól , los angeles , debut , zlatan ibrahimović , major soccer league , střela