Požár motoru letadla American Airlines v Denveru
Na mezinárodním letišti v Denveru začal hořet motor letadla Boeing 737-800 společnosti American Airlines poté, co bezpečně přistálo kvůli nouzovému odklonu. Dvanáct lidí bylo převezeno do nemocnice s lehkými zraněními, uvedlo letiště na sociální síti X.
Let American Airlines 1006 směřoval z Colorado Springs do Dallasu, ale kvůli vibracím motoru byl přesměrován do Denveru, kde přistál kolem 17:15. Při pojíždění k bráně vypukl požár jednoho z motorů a cestující museli nouzově opustit letadlo pomocí skluzavek. Na zveřejněných záběrech byli vidět lidé stojící na křídle letadla v oblacích kouře.
Oheň byl rychle uhašen hasiči a všech 172 pasažérů a 6 členů posádky bylo bezpečně převezeno do terminálu. Letecká společnost poděkovala zasahujícím jednotkám za rychlou reakci. Federální letecký úřad (FAA) oznámil, že případ bude vyšetřovat.
Nejsledovanější

Komentáře