Přestřelka mezi prodavačem a zlodějem

02. února

30. únor 2023, Jamundí, Valle del Cauca, Kolumbie: K obchodu přijel zloděj na motorce, vtrhl do prodejny, namířil na prodavače zbraň a požadoval peníze. Prodavač mu peníze vydal a nechal zloděje odejít z obchodu, načež vytáhl zbraň a mezi zlodějem a prodavačem došlo k přestřelce. Útočník se během přestřelky pokusil odjet na motocyklu, ale daleko nedojel a byl zpacifikován lidmi na ulici, kteří ho také zbili a následně byl odvezen na policejní stanici. Během přestřelky nikdo neutrpěl vážná zranění.

8.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 5 985x Hodnocení: 8.4/10 Komentářů: 6 Kategorie: video

Značky: zloděj , cctv , obchod , zbraň , lupič , přestřelka , prodavač

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
kolumbie aha to mi přopimíná jak jsem kdysi dělal pro medellinský kartel s escobarem od roku 1978-1993
Pablo vázal dolary gumičkami, tebe měl táta stříknout do gumičky taky
  • Okay
  • 02.02.2023 19:12
Zlata pumpa a ne dvoupalec.
Pičo, to jsou čarostřelci! První natahuje kvér, až když se cpe za pult (to už měl mít natažený, maximálně odmáčknout pojistku) a druhej i první netrefí na pár metrů ani hovno! Neznám kolumbijský zákony. Ale u nás by měl obchodník problém. Lupič už byl na odchodu, resp.odjezdu, a nijak ho, v tu chvíli, neohrožoval! Přepadený tedy začal střílet první a to už by tady u nás asi byl problém nepřiměřené obrany ...
  • Okay
  • 02.02.2023 21:40
Zakon rika 'dokud trva utok', a v jine casti definuje 'k ochrane zdravi, zivota a majetku'. Je to seda zona, ale neni ti automaticky jasne, ze lupic s dirkou v zadech a dirou v brise je nelegalne zabit. Nicmene, chce to hodne dobreho pravnika, ktery prokaze, ze 'utok na majetek trval v souladu se zakonem'. Je to o odrzku, ale nehraje to ve prospech zlodeje automaticky.
ten pocit, kdy jsi rád že tě sebrala policie 😃