Reklama na prodej ojeté Hondy

14. listopadu

USA: Max Lanman vytvořil reklamu, aby pomohl své snoubence Carrie Hollenbeck s prodejem její Hondy Accord z roku 1996. Vůz má najeto 141.095 mil a jeho hodnota je podle odborníků asi 1 500 dolarů. Carrie jej nabízela 5 600 dolarů. Když ale video dosáhlo virálního úspěchu (přes 4 mil. zhlédnutí), vyšplhala se nabídka na aukčním serveru eBay na 150 000 dolarů. Krátce poté společnost eBay stornovala její inzerát kvůli "neobvyklé nabídkové ceně". Zaměstnanec z oddělení podvodů, který nevěděl o reklamě a celém příběhu za tím, nemohl uvěřit, že se za 21let starou Hondu nabízí taková suma. Pár z Los Angeles tedy udělal nový inzerát a eBay opět jejich nabídku stáhl ve chvíli, kdy se již podruhé v aukci dostali nad 150 000 dolarů.

7.1 /10

košík

Zhlédnuto: 7 146x Hodnocení: 7.1/10 Komentářů: 44 Kategorie: video

Značky: video, auto, usa, reklama, prodej, los angeles, honda, ebay

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Jakej magor je ochotnej dát za takovou hujdu 150k dolarů?
ty delas pro ebay co?
Jen bych chtěl porozumět motivu nějakýho boháče utratit svoje peníze zrovna za toto.
Dělá pro Ebay!
:smile:
Čemu na tom chceš rozumět. Jestli se chystáš dát 150k za auto, který neni ničim speciální (jako třeba edice, stav, hrálo to ve známym filmu), všude jich ještě stojej mraky a skrz naskrz by po něm jinak ani pes neštěknul, tak to seš fakt libovej čůrák a lze ti prodat cokoliv za patrně libovolnou cenu. Na tom neni čemu rozumět krom faktu, že má někdo horu prachů.
uplně stejně jako si nějakej idiot může koupit apple a ještě se tim chlubit :smile:
uz jen proto jak strasne ti to lame srdicko jsem hrdej na to ze jsem vlastnikem mnoha apple produktu :smile:
a ja som strasne hrdy ze som vlastnikom niekolkych SANYO produktov, tak? Rozumies tomu, ze je to len krabicka s obrazkom jablka zozadu a displejom SAMSUNG spredu?
me je fuk jakej otrok to vyrobil :smile:

Zobrazit celou diskuzi