Řidič vyhazuje matku s dítětem v kočárku z autobusu

01. února

30. leden 2023, Praha, Česká republika: Řidič autobusu neumožnil přepravu jedné ze dvou matek s dítětem v kočárku z důvodu porušení přepravních podmínek, které předepisují přepravu pouze jednoho kočárku, resp. výjimky z pohledu řidiče, kterou řidič autobusu nepovolil. Během konfliktu mezi řidičem autobusu a matkami s dětmi byla přivolána policie. 

 

Názor na situaci a chování matky a řidiče napište do komentářů.

8.5 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 15 481x Hodnocení: 8.5/10 Komentářů: 173 Kategorie: video

Značky: pov , policie , konflikt , žena , agrese , matka , agresivita , děti , praha , autobus , agresor

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Vy všichni kokotí palice co se tu zastáváte řidiče... co by jste odpověděli mamince, když by se vám hrdinů zeptala proč ji nemůže být udělena výjimka a normálně by řidič mohl pokračovat. ženská sama říká, že je rozrušená, jedná v afektu, protože je překvapená, že je řidič vyhazuje ven do zimy. dokážete jako idioti řešit důsledek a jak se chová ženská. takový ženský jsou 😆 ale proč nedostali výjimku? to budete držet hubu co? čůráci.
Ty jsi taky nespokojená maminka?
pouze řidič na MHD Praha. ✌
a proc by ji tu vyjimku mel davat? asi radsi jezdi na bezpecnost ty hlupaku
Když by se stala nehoda a ty kočárky a maminky by tam po sobě lítali a pak měli zlámaný ruce nohy cokoliv , potom by to odsral řidič. To je hlavní důvod kvůli čemu tam je omezený počet kočárků či inv. vozíků apod.
dam ji najevo sve pochopeni ze tam je zima, asi bych podotknul, ze v lednu je to casty jev a rekl, ze ctim a respektuji prepravni rad a vyjimku nehodlam udelovat. Kdyby byla nehoda a v prdeli ryby, maminka by ti pak neprisla dekovat za vyjimku a s pytlikem kafe na poradnyho turka.. Lidi bez vule a sveho nazoru jsou k hovnu. A lidi ty kurvy tvou vyjimku pro jejich dobro umeji otocit ve svuj prospech. Maminka by vyzadovala trest pro tebe.
a taky by to hnala na dphmp a podony sracky u soudu. Ridic mohl dat vyjimku, ale nedal.
takže odpověď na moji otázku, proč by si prázdném autobuse neudělil výjimku by byla... ,, je leden, běž ven" no ty si dobrej kokot no... a k těm tvým kdyby nehodám, taky mohl druhé mamině nebo i oběma ať kočárky pořádně zajistí, když už udělí výjimku. btw. mám rekord 6 kočárků a pořád žádná nehoda. pokud řidič autobusu má problém vozit lidi, ať to kretén nedělá.
A ty běž rovnou do prdele vylízaná kundo 🤣🤣
ja se docela divim, ze ti dali na votočkolecko papiry, kdyz nedavas klidnou diskuzi na netu. Ze jsi vezl 6 kocarku najednou, mam tleskat? Nebo zasnout? A honils u toho curo? super, zavidim. No nic pane Prejelzastavko, preji ti stastny km kolama dole. Pak dej na zed foto s 8 kocarky.
jasně, běžně denně jede 6 kočárků ty blbečku, divit se můžeš, ale to je asi tak vše co dokážeš. už mi odpovíš proč řidič neudělil v prázdném autobusu výjimku pro druhý kočárek? hovno viď, hlavně že se ptáš na zajímavý věci, aspoň je vidět co tě zajímá buzno.
Tupej nácek a řidič autobusu.No potěš koště.Snad nikoho nezabiješ.
On není žádný řidič autobusu. Řidič autobusu je svým způsobem jednou nohou v kriminále a už vidím, jak veze 6 kočárů 😃 I když v Praze, tam se žije blaze 😃 Můj otec to povolání vykonával 45 let, tak vím o čem mluvím.
Ty budeš asi starej Kadrna , nebo jak se ta kunda hystericka vlastně jmenuje, měl si starý říct, že jí to radši uděláš do prdele.. Ale na druhou stranu, by to byla škoda, pak by tady nebylo takový hezký video o tom co máš doma za píču.
ajeee, nacistické pra$$e 😆😆 meleš hovna a víš to. 😆😆
vše lepší, než abych byl ten kokotskej řidič, že si to byl ty? buď ty nebo zasraná kazišukna 😆😆
jeee, to je krásný, že kretén jako ty pozná kdo co dělá za práci přes NDR, jak to děláš? a taky určitě víš, že si jenom ulhaný čůrák. 😁😁
To bude asi tím co jsem napsal. A nejsem žádný Baron Prášil nebo pohádkář. Jestli jsi opravdu řidič autobusu, tak si evidentně vůbec neuvědomuješ, jakou máš zodpovědnost za ty lidi. Možná si připadáš, jako borec, když autobus narveš 6 kočáry, ale štěstí se jednou unaví. A v tu chvíli doufej, že tam nebude ani jedna maminka s kočárem nebo jen jedna. Jinak si chlapče půjdeš hačnout a končíš.
no ty si ale chytrá hlavička, jasně že se nehody stávají, ale ty už vůbec nevíš kolika nehodám se dá zabránit jenom tím, že sleduješ provoz a umíš předvídat. Nikde jsem nepsal, že každý den jezdí 6 kočárků, ale jednou jsem to tak měl a když se ženský naskládají, tak je vyhazovat do zimy nebudu. Obzvlášť když další zastávku můžou vystoupit, ale ty si jiný boreček, ty radši jezdi dál maximálně na kole a buď v klídku. 😆
Říkám, že jsi machýrek a dojedeš na to. Až budeš mít 2 miliony bez nehody, tak pak piš o tom jaký jsi šofér.
no jelikož jezdím 18 let bez nehody, po Praze jen 12let, opět bez nehody, ty 2mil. km už možná taky budu mít. A teď už můžeš skočit na kolo a mazat do fabriky. 😆😆
To mi nevychází. Otec za 41 let udělal ty dva miliony. Jezdil, ale krom města i dálkové spoje. Řidič z Ostravského podniku to měl za 47 let. Nebuď trouba.
že ti něco nevychází je jen tvůj problém 😆😆 zkus si to přečíst znova, znova a klidně znova, než ten text pořádně pochopíš buzno. 😆
Ty jsi dobré děcko.
tak určitě čuráčku 🤣

Zobrazit celou diskuzi