Válka na Ukrajině #105

04. února

Ukrajina: Ruští vojáci přepadnou ukrajinskou vojenskou dodávku, zabijí ukrajinské vojáky a vyrabují obsah dodávky.

5.2 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 11 132x Hodnocení: 5.2/10 Komentářů: 114 Kategorie: video

Značky: pov , rusko , zastřelení , střelba , válka , ukrajina , dodávka , přepadení , rabování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Keby sa vzdali hneď na začiatku války Putinovi,spálili americké vlajky,zvrhli to fasistické praSSa Zelenského tak by sa im to nestalo,a dnes by makali v SR vo fabrikách 12h denne za 600e v hrubom.
Tak za 20 let byste dopadli jako teď Ukrajinci. Russko se nezastaví...
Říkala Pekarová🤡
bububu, moc se bojím... důvod nám tu napíšeš proč by něco takového dělala země, která je největší na světě, má na svém území obrovské množství nerostným surovin. 😆😆 a nebo vydrancovaný západ, který několik století žil na úkor zbytku světa (viz. Západní kolonie v Africe, Asii, Jižní i severní Americe) chce mít pod kontrolou ruské nerostné bohatství a ten zlý rus ho nechce dát? haha ..
Nauč se historii. Z mýho města rusáci vyváželi 40 let uran, rovnou do sajuzu.. Myslíš jako, že by obsadili nás/Pobaltí/Ukrajinu, aby nás mohli živit? Západní kolonie sice nebyly nic pěknýho, ale západ tam aspoň udržoval řád a pořádek. Po odchodu kolonizátorů se většina afrických států zhroutila, no a dneska utíkaji z jejich skvělých svobodných zemí na západ, tak tam asi tak zle nebude.. Kolik lidí prosimtě utíká do Ruska? 😃 😃 😃
Do Ruska utíkají jen Ukrajinci, ti z Donbasu. Tady u nás jsou hlavně ze západu Ukrajiny, tj. cca 1000 km od bojů.
Toto tvé tvrzení neplstí. Jsou zde uprchlíci ze všech částí Ukrajiny a největší část zrovna z oblsstí kde se bojuje. Minulý týden jsem osobně mluvil s rodinou s Dnipra, že už se to tam nedalo, jsou ve Vyškově. Dnipro se 1000km od fronty zrovna nenachází. Tak si fakta prosím ověř, třeba na MV CR.
Myslím, že kdyby MV napsalo odkud přesně uprchlíci pochází byl by to poprask a střelba do vlastní nohy. Každopádně já to nenašel. Jestli to tam umíš najít, hoď mi sem odkaz. Viděl jsem dost videí z Donbasu, kde civilisti k Ukrajinský armádě rozhodně nemají přátelský vztah. Dobrý to tam rozhodně není, ale to ani před válkou. Klíč bych hledal v platech a dávkách.
Co jsem zaslechl, tak na frontě, čumìš do modilu za 114tis. měsíčně,-je to po přepočtu na naše a 42 tis. mají ti ostatní mimo linie. Trochu se o tom rozpovídal Honza Šafařík na YT. Mrkněte.
Viděl jsem, pěkně je chválí. Pro ně cena libová, při platech 3 - 4 tisíce. Ale i tak jsou tam násilný odvody. Civilisty jsem myslel různý, většinou starší lidi, co nebojují. Bohužel, publikovat to nikde nelze, cenzor je bdělý. Ten odstřelovač je úkaz, zřejmě ho nesmazali hned v zárodku a teď už je všude.

Zobrazit celou diskuzi