Výbuch plynové lahve v jedoucím autě

27. března

Na ulici Svobody v Konakovu, v Tverském regionu, došlo k tragické nehodě, při které vybuchla plynová láhev v jedoucím vozidle. Výbuch měl za následek smrt řidiče nákladního auta. K incidentu došlo během jízdy, a ačkoliv okolnosti výbuchu stále vyšetřují orgány činné v trestním řízení, zatím není jasné, co výbuch způsobilo.

Policie nyní provádí vyšetřování a zjišťuje všechny okolnosti této tragédie. Výbuch způsobil značné materiální škody a doprava v oblasti byla dočasně omezena. Zatím není známo, zda byly v autě ještě další osoby, nebo jaké konkrétní příčiny vedly k výbuchu plynové lahve.

8.5 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 2 703x Hodnocení: 8.5/10 Komentářů: 6 Kategorie: nehody

Značky: náklaďák , exploze , výbuch , plynová láhev , nákladní vozidlo ,

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
❤Zde můžete svléknout jakoukoli dívku a vidět ji nahou) Prosím, ohodnoťte ➤ https://do.my/cznu
Víme ulici. kdyby někdo chtěl vědět stát, tak Rusko
Můj tip je, že mu nějaká utíkala a to auto už bylo plný plynu, pak třeba jedna spadla, škrtla o další, jiskra a bum... Páč takhle mohutně najednou a plynová lahev neřachne bez předchozího úniku.
Nevím co je na tom tregického. Ať si zvykají v mordoru.
Speciální plynová operace
Dobrá šupička