Vznik tornáda

11. června

6.června 2018, Wyoming, USA: Lovci tornád pořídili formování tornáda u města Laramie ve státě Wyoming. Došlo k velkým materiálním škodám, ale údajně nebyl nikdo zraněn.

9.9 /10

košík

Zhlédnuto: 11 706x Hodnocení: 9.9/10 Komentářů: 41 Sdíleno: 0x Kategorie: video

Značky: video, usa, příroda, destrukce, počasí, bouře, tornádo, wyoming

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Mi se líbilo, jak to měli ti koni na farmě těžce na parku :smile:
to jen velký Manitou seslal svůj hněv na podlé bledé tváře !:-)
to je nádhera!
Pořád mi přijde strašně neuvěřitelný, že to může vzniknout. My si to aspoň umíme fyzikálně vysvětlit, ale jak se na to museli dívat třeba 1000let zpátky? Jako na boží trest.
Tak každé starobylé komunity měly svoje mýty a legendy. Třeba severské kmeny si bouřku vysvětlovali tak, že bůh Thor mává kladivem, kterým přivolává déšť a blesky. A období sucha přičítali tomu, že Thorovi jeho kladivo ukradli obři a teprve když ho získal zpátky, tak zase přišel déšť.
a ta černá sebranka , co se sem sere po tisících, si něco podobnýho myslí taky !, ale ajfouny,adidos, a podporu by chtěli !:-(
Tak na takových obrovských otevřených planinách bych nechtěl bydlet ani za nic. Mít za humny každou chvíli takovýhle vířící hovado, to jednomu dokáže zkazit den.
dokud nevidim lítat střešní tašky, jsou pořád moc daleko :smile:
Překrásné a děsivé zároveň.
Je to jako atomová bomba ! :smile:
Pár intercel na Slovensko prosím.
Co to tu píšeš za hlouposti, ty hlavo? Napíšeš nám tu, co to je ta intercela? Rozumíš mojí otázce? Mám tady aspoň jednou napsat slovo Slovensko, abys byl vůbec schopnej pochopit psanej text?