World Press Photo 2019

15. dubna

Vítězné snímky z letošního ročníku fotografické soutěže World Press Photo 2019, do které 4700 fotografů zaslalo 80 tisíc snímků. Absolutním vítězem se stal John Moore za snímek plačící holčičky z Hondurasu zadržené s matkou na hranici s USA. Fotografie vyvolala hlasitou debatu o tvrdé migrační politice prezidenta Donalda Trumpa, která zahrnovala i rozdělování rodin migrantů. Moore získal za prventství odměnu 10 000 dolarů. 

6.7 /10

košík

Zhlédnuto: 13 729x Hodnocení: 6.7/10 Komentářů: 36 Kategorie: galerie

Značky: galerie, soutěž, svět, fotograf, země, událost, lidé, fotografie

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Pulitzerovu cenu vyhrály listy za diskreditaci Trumpa, World press foto vyhraje hnusná fotka, která poukazuje na migrační politiku Trumpa a jde o totéž. Zasraní liberálové mají ty pařáty všude. Hnus kterej vede ke zničení hodnot, který dělaly Evropu a USA vyjmečnou oproti zbytku světa.
zdechni
A o jakejch hodnotách, především u tý ameriky, mluvíš? Hnus, kterej produkujou ty zasraný "Liberálové" je "diskreditace Trumpa? Člověka, kterej je patologickej lhář, kterej vyhrál volby hlasama blbečku, jako jseš ty, který si nechali nasrat do hlavy strach a lži? Člověka, kterej totálně neví nic o tom ,co dělá a leze do prdele Rusku? 😃 Předpokládám, že taky volíš SPD...
Hodnoty jako jsou rodina. Tolik si ji neváží. Dál třeba morálka, to slovo lib. demokrati ani neznají. Dělají podporu homosexuality a její propagaci, včetně vymáhání práv které mají už dávno a sami ani nevědí co chtějí. Svoboda médií, bohužel lib. demokracie je komunismus jiným slovem a ano, co je trochu víc konzervativní o tom se nemluví a dokonce i zakazují weby s pravicovymi názory, to není ani trochu v pohodě.
Hodnoty jako jsou rodina. Tolik si ji neváží. Dál třeba morálka, to slovo lib. demokrati ani neznají. Dělají podporu homosexuality a její propagaci, včetně vymáhání práv které mají už dávno a sami ani nevědí co chtějí. Svoboda médií, bohužel lib. demokracie je komunismus jiným slovem a ano, co je trochu víc konzervativní o tom se nemluví a dokonce i zakazují weby s pravicovymi názory, to není ani trochu v pohodě.
Svoboda vlastnit zbraň. Mají snahu omezit vlastnictví zbraní. Je to jen samý zákaz, a popírání faktů., zkrátka komunismus. Řekni mi jedinou věc v čem Trump neměl pravdu. A jediný důkaz o lezení do prdele Rusku. Samozřejmě že nic nemáš. Oni se kecy o paktovani Trumpa s Ruskem hodily demokratům před volbami a byla to zpráva pro zblblé demokraty, samozřejmě to bylo vyvráceno, totiž zase bez důkazů. SPD nevolím, bohužel ani nevím koho bych volil s tím se přiznám.
Přijde mi, že žiješ v omezeným světě, kde vidíš za každým konzervativním názorem dementy z SPD. Ale to je asi už normální věc tyhle doby, bohužel. Dost se polarizuje a běžné bílé heterosexuální rodiny s dětmi, co ctí křesťanské tradice (ani nemusí) žijí z generace na generaci jako já, jsou lidmi jako ty z divného důvodu napadáni. Ale to ti levičáci dělají běžně.
Málem mi z toho výlevu pukl čůrak.
Sperma mas v palici a dildo v prdeli, nebo obracene???
No, debatu ukončíme na tom, že jseš debil a neměl bys volit, ani se veřejně vyjadřovat. A já mám pravdu 😉
Líbí se ti můj vocas, co? Nezáviď!
me ani ne.. ale tvymu fotrovi a brachovi prej moc 😉
7-Evropa vyprodukuje ani né 1% znečištění moří odpadem a EU ti bude furt šlapat za krk piča už se proberte...Na kšeft se vozí odpad do těhle státu hlavně elektronika do činy atd... a vy to pak kupujete jako nové super moderni-elektro..PIČA UŽ SE PROBERTE hlavně že to máte a ušetřilo se materialisti pojebaní, ať vám všem bouchne baterka u koulí....
HA ha Ha 1% . A co takhle o karkulce , neznáš ??
https://ekolist.cz/cz/zpravodajstvi/zpravy/90-veskerych-plastu-se-do-oceanu-dostane-jen-z-deseti-rek-asie-a-afriky https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/more-plastu-grafika-plastovy-odpad-oceany-mikroplasty/r~a9f499305cf611e885e30cc47ab5f122/
Hej pane chytrej. Pokud vím , tak většina odpadu z celé Evropy je nakládána na lodě a přepravována do zemí 3tího svě , kde to sypou do oceánu a nebo kam jim řeknou (a USA dělá to samé) , pláže , staré přístavy. Pokud jim to vůbec řeknou a né rovnou to tam vysypou. To se pak mnou ruce a statistika vypadá nádherně. Podívejte se jak MY jsme ekologičtí Asi jako to že v Holandsku jedou ze 70% el. energii z obnovitelných zdrojů. viz odkaz
https://videacesky.cz/video/nedele-s-lubachem-zeleny-proud
Docela se mi příčí takový to focení těhlech fotek ve stylu - odjedu do nějký konfliktem zmítaný země, abych tam naranžoval nějakej zpíčenej záběr a vlastně se přiživil na nějakym neštěstí... a jeste nás z 99% krmí negřim nestestim s kterym nemáme absolutně nic společnýho.
Souhlas
jen jestli to co jsi napsal nevypodídá spíš o tobě, než o těch fotografech – zkusil bych se zaměřit na slovo press a ještě se na tím trochu zamyslet.
16
Okrem toho kadeta len zvieratá a samé čierne huby....
  • RUL
  • 15.04.2019 22:12
Samí negři a píseční červi. Kde jsou fotky truchlících rodin,. kterým jejich děti podřezali nebo znásilnili muslimské prasata v Evropě? Místo toho zvítězí fotka usmrkaného syrského fakana, kterému Američan nedal bonbon a kterou bych vyfotil za chůze mobilem.
Přečti si popis k fotce, ať nepíšeš sračky..
No tak honduraského fakana.
Nečetl jsem a ni číst nebudu, je mi to úplně jedno, kde a kdy tu fotku pořídili, je to obyčejná fotka, jako milion dalších. Tyhle World Press Awards jsou mimořádně tendenční záležitost.
Jenom ta představa že do USA z jižní ameriky migrují Syřané je taková, no docela debilní.. 😃
bože ty jsi kokot
Není brzy vyhlašovat nej foto 2019? U mě zatím vítězí foto příprav stavební parcely pro největší mešitu Paříže v prostoru Notre-Dame. 😃
Si děláš prdel ? Bože to jsou čuráci...
Baited
Vítězem v kategorii Příroda se stal maďarský fotograf Bence Máté se snímkem „Sklizeň žabích nohou“ z východních Karpat v Rumunsku. Žabám chybí nohy – obchod s jejich stehny má ročně hodnotu 40 milionů dolarů. Jejich lov a prodej zaměstnává i obyvatele Karpat
Ten rumunskej žabí guláš (6) nějak nechápu. Kdo je tam vhodil? A proč?
Vhodili je tam kuchaři po odebrání stehýnek.
To by dávalo smysl. díky za rozumnou odpověď.. takovou jsem nečekal 😉
naprosto "nečekaný" vítěz