Zmáčknutí brzdy soupeře

10. září

9.září 2018, SAN MARINO: Italský jezdec Romano Fenati byl potrestán zákazem startu ve dvou závodech poté, co během včerejší Moto2 zámačkl přední brzdu na stroji svého soupeře Stefana Manziho. Fenati riskoval život svého krajana v rychlosti 220 km/h. Manzi útok zprvu ustál, jenže po chvíli havaroval a závod pro něj skončil. Když to Fenati uviděl, začal vítězně slavit. Jeho tým Marinelli Snipers s ním již rozvázal smlouvu. V zákulisí má pověst problematického jezdce - před třemi lety kopl na motorce Fina Niklase Aja, o rok později ho z disciplinárních důvodů vyhodili z týmu Valentina Rossiho Sky Racing.

Fenati se za tenhle incident siceomluvil, ale ostatní jezdci pro něj žádají doživotní zákaz.

7.4 /10

košík

Zhlédnuto: 28 508x Hodnocení: 7.4/10 Komentářů: 51 Kategorie: sport

Značky: nebezpečí , motorkář , motocykl , zmrd , závod , motosport , brzdy , itálie , jezdec , naschvál , motogp , nesportovní chování , san marino