Bitka přistěhovalců

03. srpna

RUSKO: Čtyři muži z Ázerbajdžánu zaútočili v Moskvě na dva arménské zaměstnance kavárny. V posledních dnech docházelo k častým střetům mezi přistěhovalci z Arménie a Ázerbájdžánu, jenž si navzájem ničí výlohy podniků, atd. Jen za jediný večer bylo v Moskvě zadrženo 25 osob z obou táborů. Arménské velvyslanectví v Ruské federaci informovalo příslušné ruské orgány o útocích Ázerbájdžánců na Armény a obvinilo Baku ze snahy převést vzájemný spor na území jiného státu. Tyto dvě země se dlouhé roky přou o Náhorní Karabach - území o rozloze 4400 km² v jihozápadním Ázerbájdžánu, z jehož cca 145 000 obyvatel je momentálně cca 95 % Arménů.

8.7 /10

košík

Zhlédnuto: 12 467x Hodnocení: 8.7/10 Komentářů: 26 Kategorie: video

Značky: video, fightclub, bitka, rusko, útok, přistěhovalec, cctv, konflikt, zaměstnanec, moskva, imigrant, přesilovka, kavárna, evropa, tyč, arménie, židle, ázerbájdžán

Komentáře

dovedete si predstavit, ze bychom meli se slovakama nejaky realnejsi spor...ze bychom si treba neco podobnyho taky delali? pritom hovno, kdyz potkas v zahranici slovaka, je to nejvetsi kamos. ale to zdejsinactileti zatim nechapou
  • hue
  • 04.08.2020 16:07
Asi někdy minulý týden byl průvod pařížskou ulicí a zastavili na staromáku průvod nějakejch čmouďáků co tam pak řvali že karabach patří Ázerbajdžánu. Mám z toho krátké video protože situace využil nějaký černoch oblečenej jak baletka a začal se tam kroutit.. asi jim to trošku pokazil ale víš co. Protest za Karabach Ázerbajdžánu na staromáku... slušná demence.
Putin jim to vysvětlí všem dohromady 😀👍
Ta basebalka je z pěny ne ???
Ti hoši jsou asi nějací stěhováci, že se tak dokážou vohánět nábytkem. Tady konkrétně židlema.
Tu vidíš ze na toto nemáš. 4 dávajú sadu jednému kde by sa v normálnej krajine jeho kamoš posral, ale tam nie. Tipek si vezme hranol a ide do toho. Proste tam sú lvl vyššie v takýchto veciach a samozrejme o Srbsku, Macedónsku a Čečensku ani nehovorím.
Jak se ty kurvy mezi sebou poznaji, ja tam rozdil nevidim 😃
😄Stateční za těma dveřma. Ve čtyřech si přijít do kavárny pro přesdržku...😁
Fandím Arménům
Správně , jsou to křesťané!
první, co přijali křesťanství za státní náboženství
V té oblasti se všichni nenavidí navzájem podle toho s kým sousedí. Arménci nesnáší Turky, Ázerbajdžánce, Gruzijce, Iránce. S Rusama jsou v pohodě. Gruzijci zas nesnáší Turky, Ázerbajdžánce, Armény, Rusy a vychází s Íránem. Mám raději Gruzijce.
Tak ty jsi to domotal až to hezký není. Arméni vychází s Ruskemi a Íránci, neutrální s Grůzinci a nesnáší turky a azery azerové vychází s turky a Gruzínci, neutrální k Rusku a nesnáší Armény a Íránce Grůzinci vychází se všemi kromě Ruska, viz. třeba cvičení s turky a NATO Všechny Kavkazské národy jsou silně tribalistické a bojovné vůči ostatním kolem sebe, přesto laskaví k turistům a cizincům.
A celej svět nesnáší Turky.
Máš pravdu, všichni jejich sousedé je nesnáší je jedno jestli je to arab, Řek nebo Slovan.
Tak nesmíš se divid,Arméni zažili minimálně dvě genocidy ze strany Turků a Ázerbajdžánců,navíc Arménie a Gruzie jsou křesťanské státy ale Ázerbajdžán je muslimskej něco jak druhý Turecko