Členové kartelu popraveni mexickými vojáky

09. června

18. květen 2023, Nuevo Laredo, Tamaulipas, Mexiko: Černý pickup s členy kartelu narazil po honičce s armádou do zdi, načež se k vozidlu přiblížili vojáci a vozidlo obklíčili. Vojáci pět pachatelů zneškodnili, odzbrojili, ale místo zatčení je popravili. Armáda údajně scénu upravila tak, aby to vypadalo, že došlo k odůvodněné smrti kartelovských členů. Případ v současné době vyšetřují příslušné orgány.

9.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 15 862x Hodnocení: 9.0/10 Komentářů: 29 Kategorie: video

Značky: smrt , kartel , cctv , voják , poprava , armáda , pickup , armádní vozidlo

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
kartelové gorily, určite mnohonásobní vrahovia a vyšetrujú ich popravy? ako k tomu prídu tie tisícky popravených, rozštvrtených a boviekde zahrabaných ostatných kartelových goríl??? im jebe už aj v Mexiku, že jebú vojakov, ktorí si v podstate robia svoju prácu - odstraňujú príslušníkov nelegálnych kartelových armád!!!
CT win! Nádherné video, zahřálo na hrudi..
Otázka je, jestli tahle armádní jednotka nepracuje pro konkurenční kartel.
Si asi žil posledních 20 let někde v jeskyni co ???
Žil. A co jako?
Gejm, set, mač - Federáles!
To je jak ta zasraná ČT u nás.... Místo toho, aby byl vděk za očištění této špíny, tak dostanou ještě trest.
To ke stejně zajímavý, že takový věci se nedoctes na novinkách např.
To nejsou vojáci vole .. to je tamní městská policie
Však v pořádku, co s takovejma zmrdma ?! Jen by to chtělo postarat se o ten záznám ale očividně ani jeden z vojáků si nevšiml že tam ta kamera je . Na druhou stranu by se přišlo o tenhle pokuk
Být majitelem té kamery, tak záznam omlyem smažu a kartu omylem provrtám vrtačkou a spálím a vojákům poděkuji za to, že konečně dělají svou práci a vykonají soud rovnou na místě. Jinak se Mexiko nemá šanci z toho dostat.
Asi byl v jejich gangu, no...
I když to není úplně cajk, tak v případě gangů na hrubý pytel hrubá záplata, na druhou stranu si to divadlo mohli odpustit, stačilo spustit hromadnou palbu na vozidlo i z toho těžkého kulometu a po pár vteřinách vyřešeno, nebylo by nutné nic kašírovat.
Ten půlpalec by s nimi udělal krátký proces...