Dopravní nehoda #573

16. července

9.července 2017, Ingušsko, Rusko: Záchrana posádky osobního automobilu, který se po nehodě ocitne v plamenech..

9.4 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 9 764x Hodnocení: 9.4/10 Komentářů: 42 Sdíleno: 2x Kategorie: video

Značky: video, auto, rychlost, dashcam, rusko, dopravní nehoda, oheň, záchrana, ingušsko

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
no jo čumil zasranej
pičo Krakonoš :smile:
stěrače bude po sobě vypínat kdo?
Rusko a já vidím jen salámisty :wink:
  • VYBA
  • 17.07.2017 13:10
No..to vidíš dobře, jelikož pravých Rusů je už celkem menšina...a brzo jich bude menšina i v Ruské armádě..je to přesně spočítaný, kdy to přijde a není to daleko...ta doba a pak budeme všichni...nevěřící v hajzlu :smile: Už dnes...na vojně dostávají praví Rusové celkem čočku od svých muslimských krajanů...
  • oli
  • 17.07.2017 15:41
Tak Rusko je obrovské navíc tady je Ingušsko ,které je z 98% muslimské, je to vedle čečenska dole takže tam se s tím dá i počítat ,že ta část ruska bude muslimská
Spíš než ta nehoda mě zaujal jejich vozovej park.
proc to nikdo nehasi? V rusku jsou prece hasicaky v autech povinna vybava...
  • LUF3
  • 16.07.2017 23:17
To vykopnutý okénko by mi museli zaplatit
Nechápu ty piče i u nás co ťuknou auta a nechají to roztažený po celé silnici jak idioti a čekají nevím na co. Všichni někam telefonují (asi na asist. služby, policii) místo aby to na ten mobil vyfotili a uvolnili cestu. Potom si přece můžou volat a sepisovat jak se jim zachce. To mi dokáže dycky hnout žlučí!!!
Protože ti ty pičo policajti řeknou, že je dobře když s těmi auty nehýbáš
kdyz ses tak tupej ze neumis vypsat formular o nehode a msis volat policajty k tuklymu zrcatku tak dobre no...
přesně jak píše S.a.n.y.o narvala mě ženská ze zadu a zůstal jsem uprostřed křižovatky tak jsem to dal nastranu abych nezablokoval celý provoz a když dorazily chlupatý tak jsem dostal pokutu že jsem přesunul auto od nehody pičovina kterou prostě normalní člověk nepober:angry:
Pokutu za co prosím pěkně? Můžeš nám ukázat paragraf?
Nemate uplne pravdu, napriklad ridici firemnich vozidel musi vzdy volat policii v kazdem pripade a jako prvni, je to dokonce i logicky.
Škoda nad 100k, škoda na majetku třetí osoby, poškození životního prostředí, úmrtí osoby nebo účastník nehody odmítající sepsání záznamu. V takovém případě je nutný volat policajty a tudíž s ničím nehýbat. Ale jinak to není třeba. Jenže Češi se většinou nedohodnou, takže se policajti volaj ke každýmu odřenýmu plechu.
Kreténům, kteří bourali tak maximálně s angličáky v pokojíčku to nemá cenu vysvětlovat.
Pořád jsi nenapsal paragraf, podle kterýho ti dali pokutu...
Zkurvená doba, lidi sou debilové a policajti jsou největší ultrapíče ze všech. Eště i mě říkali v autoškole že to hlavně uklidit mimo. Dneska ti řeknou opicejní kundy co? Nechte to tam, dojedem za hodinu. Nikoho nezajímá esli neblokuješ D1 nebo jedinej výjezd z nákupního centra, prostě čekej. A kdo tyhle kriminální píče obhajuje je stejnej kokot jak voni.
A opicajti jako vole udělaj co? Vám debilům asi eště nikdo nevysvětlil, že opicajt tam jede jenom dát pokutu, že, jinak je tam na hovno. Pojišťovny provádí vlastní šetření a obvykle s úplně jiným výsledkem, ale není se čemu divit, opicajti sou vylízaní kreténi. Každej má dneska foťák i v kalkulačce, takže nafotit a dát doprdele.
máš špatně vyplněný info u svého proflu
jenže když mě narvala tak zaprvé se zranila a zadruhé je to 18 let zpátky to vyhláška byla taky trošku jiná a myslím že jsem v té době neměl mobil s fotákem a opravdu si bloky za pokuty neschovávám takže netuším co to bylo za paragraf
samej terorista
:smile: :smile:+1:
Nějak Vám nesedí datum ani rok:-D