Dopravní nehoda #712

03. května

Itálie: Starší manželský pár vjel se svým vozem na dálnici do protisměru. Zavinili tak střet s protijedoucím vozidlem a nehodu nepřežili. Řidič druhého vozidla má prý pouze zlomenou ruku.

9.6 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 12 877x Hodnocení: 9.6/10 Komentářů: 43 Kategorie: video

Značky: video, smrt, dopravní nehoda, crash, důchodce, dálnice, protisměr, itálie

Komentáře

Je těžké zakazovat starým řídit, když si uvědomím, že budu taky takový. Jenom já budu muset v jejich věku ještě jezdit do práce.
Když si vyhledáte jízdu v prostisměru na dálnici, tak jsou to skoro vždycky zkurvený geronti. Za tyhle nehody bych zavíral jejich obvoďáky, kteří jim dávaj potvrzení, protože se jim tam dědeček co nevidí metr před sebe rozbrečí, že bude přeci jezdit jen do penny na nákup. Na tohle by měl bejt podle mě spešl doktor, kterej by jim ty papíry bez emocí bral.
Dobře jim tak mrdkám. Naštěstí všechno dobře dopadlo a nikomu se nic nestalo.
Pri tom, co obcas geronti za volantem vyvadej neni najeti na dalnici v protismeru nic pozoruhodnyho. Dokud se bude prodluzovat zdravotni zpusobilost za flasku rumu doktorovi, tak se tohle bude dit...
ked idete v protismere, platite zaporne mytne na dialnici
no jasně, to ti ještě vrací
Pře dvěma lety jsem kousek od Říčan potkal důchodcovský pár, jak si to 30 - 40 valil ve starém oprýskaném rozpadajícím se Spartaku po hlavním tahu na Jesenici, dědek evidentně řízení nezvládal a vpodstatě se jen snažil uřídit tu věc, ve které seděl a kterou po 20 letech zkusil v garáži nastartovat. Baba na místě spolujezdce ani nebyla vidět, nejspíš vůbec nechápala, co se s ní děje a kde to je.
To je právě průser, že tihle starouši už díky senilitě a demenci nemají sebekontrolu, nejsou schopni si připustit, že řídit už fakt ne a stále si myslí, že to zvládají. Fotr jedné bejvalky, ač mu bylo 79, už imobilní, plenky, posrával se a tak vůbec demence, mi zásadně odmítal prodat auto, protože byl skálopevně přesvědčen, že ještě někdy sedne do auta a vyjede si na nákup a na ryby.
Tohle mi tvrdil celý rok až do své smrti. Auto nakonec podědila ségra bejvalky, která ho za 3 týdny rozstřelila o strom na náledí.
Obzvlášť průser pak je, když někdo takovej dělá prezidenta...
Zeman - prezident akého si národ s bielymi ponožkami v sandáloch zaslúži ✌🏼
vtípky tě přejdou až budete sousedi s ruskem (v tom lepším případě)
Že někdo nečumí nebo je zmatený blb a najede omylem do protisměru, to chápu, ale tak se okamžitě snažím se srovnat. Nechápu, že se i přesto vydají v protisměru klidně dál. To už je demence bez ohledu na věk a takovému řidiči, pokud přežije, bez diskuzí okamžitě doživotně zabavit papíry i auto.
Řekl bych, že mu asi vůbec nedošlo, že jede po dálnici a myslel si, že je na klasické 2-proudé silnici...
nene to je prostě mentalita gerontů, jednou jsem byl zavolanej na neosvětlenýho chodce v 11:00 na silnici 1. třídy a ona to babča asi 85 let, prostě že jde do kauflandu, kterej už přešla před pul kilometrem a na otázku proč se nevrátila, tak řekla že se bála otočit, tak by si to radši štrádovala do 5 km dalšího města
no, veru madóónna...
Starí si celú dobu hovoril:Kurwa prečo idú všetci tí kokoti v protismere 😃
Ne, pravdědobně jim v protisměru připadal jen ten jeden a poslední.
Určitě chcípli s přesvědčením že do nich najel nějaký kokot v protisměru