Jeep Grand Cherokee vs. Audi Quattro SQ7

22. září

Jeep Grand Cherokee vs. Audi Quattro SQ7 a jejich přetahovaná na řetězu..

9.4 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 26 894x Hodnocení: 9.4/10 Komentářů: 80 Kategorie: video

Značky: video, auto, sranda, zábava, síla, řetěz

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
No čekal jsem, že vyhraje Cherokee. Jde vidět, že Němci jsou opravdu precizní co se týče výroby aut a strojů.
Tohle není o autě ale o obutí. Audi má silniční pneu takže mnohem lepší přilnavost. Se stenými pneumatikami v terénu by to dopadlo opačně.
přesně tak, navíc věřím že to má offroudista odlehčené aby to bylo co nejlehčí a navíc to neumí a dal mu šanci. Jakmile se to utrhlo tak už s tím moc neměl šanci dělat, ale měl dát plnej a přetočit ho než si zbrousit pneumatiky, teď mu budou házet jak prase.
Je to možné, nejsem žádný expert. :slightly_smiling_face:
Q7 sa vyrábajú na Slovensku :smile: ale inak máš pravdu
Nevyrábajú, ale montujú. Akorát tam skládate skládačku.. nebo se na SK vyrábí i nějaké motory, klíčové komponenty a tak?
http://www.automobila-vyroba.estranky.sk/clanky/volkswagen-slovakia/vw-slovakia-v-bratislave/
http://sk.volkswagen.sk/sk/Podnik/Cisla_a_fakty.html
díky.. no tak aspoň ty převodovky.. a ok, dokonce i karoserie pro porsche :smile: No, třeba tpca.cz taky tvrdí, že vyrábí auta (http://www.tpca.cz/o-nas/tpca-v-cislech/) ale prakticky jen lisujou karoserie a zbytek je montovna.. ona i Škodovka je poskládaná z hromady koncernových dílů, takže i když vyvíjí nějaké ty vlastní komponenty, taky je to v podstatě montovna... to ovšem nezní tak dobře jako že "VYRÁBÍ _ČESKÁ_" auta :smile:
Pozri dnes je to všetko o prachoch. A kde je najlacnejšia pracovná sila tam sa vyrába. Samozrejme elitné automobilky si vyrábajú motory sami (aby si zachovali prestíž - Porsche, VW, atď.), ale aj tak sa montujú na komplet zase tam kde je tá lacná pracovná sila (a to tajomstvo si veľmi dobre strážia, pretože kto by chcel Porsche vyrobené komplet vo východnom bloku ?). Viem, že motory do väčšiny Škodoviek sa vyrábajú v Poľsku, čo je podľa mňa veľká chyba.

Zobrazit celou diskuzi