Kriminalista zastavil řidiče na dálnici

21. března

ČR:  Polda z Moravskoslezské kriminálky si kvůli překročené rychlosti zastavil řidiče přímo na dálnici. Teď se to v diskusích hádá, jestli četník udělal dobře a řidič je chuj nebo naopak.

 Podle mě oba.

 

Zdroj: Právní ochrana řidičů

5.2 /10

košík

Zhlédnuto: 24 537x Hodnocení: 5.2/10 Komentářů: 200 Kategorie: video

Značky: video, rychlost, policie, policista, česká republika, debilita, kontrola, dálnice

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
takychto curakov by mali zastavovať v meste kde je 50 a jazdia tam 70-80 a nato netreba radar aby som videl ze tolko ide. Na pokuto tu mozno nie je lebo to nemá ako dokázať ale zastaviť ho može. a snad ten šofer zastavil ako idiot. obuskom po hube by si zaslúžil
Ač toho nejsem příznivcem, tak může udělat hodinovou kontrolu. Pěkně zadrit kokota, kdyz tolik pospicha.
Ty pí.o slovenská, nezaváděj nám tady ,,fašístické praktiky ''. Vy se tam na tom východě třeba poserte !!! Aj Jánošíka jste odjebali hrachom , tak drž tlamu ,,blcho'¨!!! .-D Kokot od kreminálky má dělat úplně jiný věci a ne takové píčoviny. Co mu je po tom jak rychle jede druhej borec ? No ,ostudu si ,,uřízl'' pořádnou . I jeho baba s fakanama se musí červenat !!!
Je to normalni vychodni slovenska kunda, tam vsechno resi civilizovane nozem/teleskopem/obuskem/pistoli apod. Definitivne se zaradili k ukropum i myslenim. Jsou to debilove, baranotrkaci.

Zobrazit celou diskuzi