Motonehoda #103

30. června
USA: 20letý Luis Colon nezastavil na STOPce a narazil do osobního automobilu. K nehodě, kterou Colon přežil, došlo v Bridgeportu (stát Connecticut), kde je zákázano jezdit na skútrech, mini-motorkách a čtyřkolkách.
9.3 /10

košík

Zhlédnuto: 9 047x Hodnocení: 9.3/10 Komentářů: 22 Kategorie: video

Značky: video, nehoda, usa, cctv, motonehoda, chyba, hlava, dopravní nehoda, zranění, křižovatka, skútr, connecticut

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
sadlos napsal... může mi někdo vysvětlit význam zákazů jízdy na skůtrech ve městě? ** Naprosto žádnej smysl to nemá, ale třeba v Kambodži byl zákaz motorek nad 250 ccm, protože prý kdysi udělali nějakej teroristickej přepad prezidenta a ujeli policajtům na motorkách, tak je pro jistotu všechny zakázali. Možná nějakej takovej podobně inteligentní důvod...
A jak krásně letěl a potom zaparkoval
Škoda, že nezdechl mamrd.
Mimo silnice můžou jak chtějí, to u nás krosaře myslivci chytají. Kámoše bodl myslivec hůlkou jak nás naháněly benga až k potoku.
Tak jako v celém USA je zakázáno v provozu jezdit na minimotorkách, čtyřkolkách a buginách. Silnice smí pouze přejet s praporkem.
Trigerog napsal... Nevim presne co a jak ty recicky, ale takovy podobny rozsudek dostal typek co vyjizdel z vedlejsi na hlavni. Na hlavni bylo auto ktere blikalo ze bude sjizdet na tu vedlejsi, zpomalovalo atd... Akorat ridic si to na posledni chvilu rozmyslel a napral to do toho vyjizdejiciho... Dalsi podobny bylo ze typek odbocoval z hlavni doleva (odbocovaci pruh) a zezadu to do nej napral magor co ho chtel predjet... Vinik ten co odbocoval protoze se nedival dozadu pry... Soudce asi militantni chodec nebo co. ------ To jsou ale úplně jiný případy. Ten první případ - takhle to dopadne vždycky - blinkr neblinkr. Už z toho důvodu, že jestli dal nebo nedal blinkr je v drtivé většině případů neprůkazný, zato nedání přednosti je jasný. A ten druhej případ - předjíždění při odbočování je vždycky sporný. On tě sice nemůže předjíždět, když odbočuješ, ale ty nemůžeš odbočovat, když už tě někdo předjíždí. Takže tady fakt může být vina na obou z nich. Znalec určí kdo začal manévr dřív a ten druhej to odsere. Případ na videu je ale jasnej jak facka.
jak to tam postavil na hlavu :D :D :D
bobotk napsal... Přijde vám ta poloha s nohama v luftě pohodlná? Mně teda moc ne... taky sem si říkal, každopádně od poroty plusový body za styl a originalitu :D
Přijde vám ta poloha s nohama v luftě pohodlná? Mně teda moc ne...
Pinny napsal... Grifus napsal... U nas by ridic auta stopro vyfasoval spoluucast protoze ma prece predvidat... ------------------ WTF smile Ukaž mi nějaký takový rozhodnutí Nevim presne co a jak ty recicky, ale takovy podobny rozsudek dostal typek co vyjizdel z vedlejsi na hlavni. Na hlavni bylo auto ktere blikalo ze bude sjizdet na tu vedlejsi, zpomalovalo atd... Akorat ridic si to na posledni chvilu rozmyslel a napral to do toho vyjizdejiciho... Dalsi podobny bylo ze typek odbocoval z hlavni doleva (odbocovaci pruh) a zezadu to do nej napral magor co ho chtel predjet... Vinik ten co odbocoval protoze se nedival dozadu pry... Soudce asi militantni chodec nebo co.