Nepovedený prank

01. listopadu

USA: Youtuber se pokusil pranknout náhodného muže tím, že se mu pokusil jakože ukrást jeho auto, když se majitel zrovna díval pod kapotu. Majitel auta začal Youtubera okamžitě mlátit pěstmi. Když majitel vozu vytáhl zbraň, přiběhli kameramani zpovzdálí a snažili se situaci uklidnit. Během incidentu nebyl nikdo zabit.

8.2 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 16 722x Hodnocení: 8.2/10 Komentářů: 18 Kategorie: video

Značky: risk , zbraň , youtuber , riziko , blbec , prank , obrana , vtip

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Tohodle týpka občas sleduju a je zajímavý, jak ty negři hned startujou, když jenom trochu zaprovokuje. Myslim si ale, že některý scénky včetně týhle jsou nahraný. Někdy mi přijde, že riskuje strašně moc a v americe už by musel bejt dávno mrtvej.
  • Sert
  • 05.01.2023 11:15
Uděláš to mě, tak ještě v nemocnici budeš plivat zuby.
Nemaj co dělat čuráci vymrdaný, hnáty levý tak, že je nikdo nezaměstná a v hlavě vymrdanou bramboračku, čili ani tak se živit nemůžou - měl mu vystřelit mozek z palice, pak by to třeba týhle zbytečný sortě lidí došlo a přestali by dělat takový pičoviny 😉😌
neví náhodou někdo jak se jmenuje ten negr na youtube jak nadavá na někoho jak furt žere jako shaggy?
jo a mluví česky
https://www.youtube.com/c/TOPNOTCHIDIOTS
Měl ho odpranknout debila.
pekna fake picovina
hmm, a jak víme, že i tohle nebylo zinscenovaný? zas kvůli tý debilní sledovanosti?
presne, takyto zinscenovany "prank gone wrong" uz bol viral pred 15 rokmi https://www.youtube.com/watch?v=iK0L4vUsYgs
Normální reklama, žádný prank.
Přesně tak se to určitě stalo.
dobře jim tak, z nějakych influenceru a jutuberu mam kopřivku. ukradu ti auto nebo babe kabelku aby sledovali reakce a v zaveru rvou: its a preeenk, its jutube video. do držky bych dal takovym kokotum. tenkhle mel vazne stesti ze borec nezacal strilet, i tak kdyby mi rekl its preeenk tak bych mu tou bouchačkou džku rozmlatil. pak bych rekl its prenk:-D do řiti s tady těma pubertakama.
Pamatuji si na dva co chodili s kýblem a na kolemdoucí to jako chrstli. Žádná voda tam samozřejmě nebyla. No jeden chlápek z toho dostal infarkt, beze srandy. Další zase přišel k lidem co vybírali z bankomatu a povalil je na zem. Že jim chce ty prachy ukrást. Šel okolo týpek a dal mu dělo na rypák. Nevím jestli měl prsten nebo co, ale ten youtuberek měl z boku slušnou díru v nose. Sranda ok, ale musí to mít nějaké meze.