Nesmrtelný polda

24. prosince

5.května 2020, Missouri, USA: Policejní oddělení z Webster Groves zveřejnilo video z incidentu, při které byl postřelen 37letý policista Brendan McGahan (7,5 let ve službě) a zastřelen 23letý Qavon Webb. McGahan šel zkontrolovat bílý sedan, který stál v levém pruhu mezistátního dálnice poblíž Elm Avenue (vyšetřování ukázalo, že Webbovo vozidlo zastavilo kvůli technické poruše). Řidiči dal příkaz ke stažení okna, v tom okamžiku však Webb otevřel dveře a začal střílet. Policista schytal 6 kulek (do dlaně, paže, hýždě, nohy a neprůstřelné vesty), ale i přesto se mu podařilo opětovat palbu a 13 výstřely Webba zlikvidovat. Pachatel měl v trestním rejstříku několik záznamů, včetně držení marihuany nebo vzdorování zatčení. 

Hned druhý den byl McGahan propuštěn z nemocnice - v tělě mu však zůstaly dvě kulky, které bylo podle lékařů riskatní vyoperovat. Už je zpátky ve službě, ale stále probíhá vyšetřování smrtící střelby - podle interního vyšetřování jednal správně, ale státní zastupitelství případ stále přezkoumává. 

9.5 /10

košík

Zhlédnuto: 19 423x Hodnocení: 9.5/10 Komentářů: 55 Kategorie: video

Značky: usa , policie , zásah , dashcam , fightclub , akce , policista , zastřelení , střelba , zmrd , pokus o vraždu , postřelení , ozbrojenec , missouri

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
kulky maji psi.
další mrdka, co potřebuje slovíčkařit.

Zobrazit celou diskuzi