Nevychovaný Husky

15. října

Pes, který si za nepřítomnosti svého pána našel domácí zábavu.

9.3 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 16 984x Hodnocení: 9.3/10 Komentářů: 73 Kategorie: video

Značky: video, zvířátka, nápad, trhač, bordel, husky, byt

Komentáře

Zkurvenej čokl je třeba ho chytnout za ocas a pořádně s ním omlátit tu pohovku
Jojo, a potom tito psi konci v pytlich u popelnic nebo privazany v lese.... 🎁
Nebo v restauraci u vietnamců
Jsem příjemně překvapen, že převládá podpora psa. Za mne jednoznačně blbost majitele. Tihle pejsci, speciálně ještě i pekelnější plemena jako grónký hafan nebo sibiřský husky dokáží běhat denně 80 km na shěnu a tahat sáně. Takže nechat ho nevybitého doma. Příjdeš domů a ten pes má výraz, že tvoje chyba, já prostě se musel vybít 😃.
No co, na neděli bude psíčková.
Jde videt ze pes neni naucenej/vychovanej.. styl delej si co chces..bez cviceni brzo roztrha i panicka xD
Ale hovno, tohle je plemeno, který je zvyklý lítat venku, prostě ho musíš utahat a pak bude v klidu doma odpočívat. Tohle se stane když si někdo pořídí čokla a nemá na něj čas, výchova s tim nemá nic společnýho..
Pičo Husky má být venku a v zápařahu tahat a né byt doma na gauči. Co má dělat s tou energií? Musí ji nějak vybít.
správně, takže za ten gauč ho příště páníček cestou do práce přiváže za auto a bude ho v zápřahu tahat ve 120 km/h rychlosti, aby se pes vybil.(samozřejmě že ne, protože pejska miluje)😆
Doufám, že v dalším díle videa páníček opravuje ty díry jeho kožichem.
Typickej retriever 😅 má v piči
To jsou ti zasraní pejskaři aspoň si to vyžerou.Stejně si myslím že je pak za to pohladěj na hlavičce a strrčej jim prstíky do kaďáčku a pohoněj jim ocásky za odměnu.Znám prdlý pejskaře z broumovska jeden je takovej že psa očuchává a hladí na koulích a jeho příteklyně kdovíco s nima dělá mají vícero psů protože provozují veterinu.No ta holka byla dřív normální ale po tom co našla toho blbečka tak je animální.Jako ona byla už 6x v nemocnici s nemocí ze zvířat.
Ja svyho psa taky hladim po koulich. Ale nejsem z broumovska
Nech se už konečně uzratit , bezcenný připozmrde .
nas debilni cokl zase hrabe diry na zahrade ... no abych mu nekrivdil, delal to, kdyz byl mladsi .. to byl vzdycky dny, tydny a mesice v pohode a pak mu jednou za cas ruplo v bedne a zhrabal zahradu uplne apokalypticky .. (kua, ono to ten predchozi koment dalo blbe jak jsem reagoval na toho mentala ovcacka)