Nezvládnutý zákrok policie

Nové hry a bonusy od Sazky! Získej 300 Kč hned a 5000 Kč do hry. Registruj se tady.

10. srpna

USA: Státní policie z Pennsylvánie zveřejnila video z listopadu loňského roku, kdy se 22letý Daniel Clary pokusil zabít dva policisty Ryana Seiplea a Setha Kellyho. Ti jej zastavili na silnici Route 33 kvůli překročení povolené rychlosti. Při pokusu o zatčení se Clary začal bránit. Policisté použili tasery, ale Clarymu se z toho podařilo dostat a došel si do auta pro zbraň. V následné přestřelce byl policista Kelly čtyřikrát postřelen a do místní nemocnice ho přivezli již jako klinicky mrtvého. Strávil 12 dní v umělém komátu a po probuzení dalších 25 dní v nemocnici. Podle svých slov si přestřelku nepamatuje. 29. června 2018 byl Clary u soudu obviněn z několika zločinů, včetně pokusu o vraždu Seiplea a Kellyho. Jeho advokát prohlásil, že Clary střílel, protože se bál o svůj život. Rozsudek padne 31. srpna 2018.

9.3 /10

košík

Zhlédnuto: 26 143x Hodnocení: 9.3/10 Komentářů: 93 Kategorie: video

Značky: video, usa, policie, zásah, dashcam, fightclub, zranění, akce, taser, chyba, střelba, zbraň, přestřelka, černoch, pokus o vraždu, pachatel, postřelení, pennsylvánie, drama

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
  • Yura
  • 10.08.2018 16:02
Policajti v USA(kde je kazdej ozbrojenej) to maji fakt tezky. Tam ta pravdepodobnost, ze se nejaka situace vyhroti vylozene o boj o zivot je fakt velka, ale nejhorsi na tom maji proste to. Ze vubec netusi od koho a kdy to muze prijit. Takze opravdu ikdyz vidim nejake video, kde to vypada jako zbytecne prehnane apod.. Ze se mohli zachovat jinak apod.. Tak si netroufam je soudit a jen proste rikam, ze to maji tezky..
  • Yura
  • 10.08.2018 16:04
Mnohem tezsi nez specialni jednotky apod.. Kteri vedi, ze jdou na padouchy. Normalni policajit 1000x kontroluje neskodnyho "hodnyho" cloveka a po 1001 narazi treba na nekoho, kdo se za zadnou cenu nenecha zavrit..
Spálit.
Dokud se z něj nezačne kouřit, nesmíš přestat používat taser 😄
Ze všech stran jsou negři v USA od narození přesvědčovaný, že jsou oběti "systematickýho" rasismu. Od narození je jim vštěpováno, že bílý jsou zlo. Kdo jim to vštěpuje? Levice a celá demokratická strana. (naše verze jsou piráti, čssd a podobná svoloč). Pak to dopadá, jak to dopadá, místo spolupráce dělaj pičoviny a pak dělaj co, když dostanou, co si zasloužej? Jdou vypalovat města a protestovat a rabovat proti "rasyzmu pyčo"
Tak já bych tu kurvu toho života zbavil, aby se o něj už nemusel bát.
Poděkoval bych tomu přerostlýmu hovadu... přesně dvoumetrová lopata co sotva zkoordinuje svoje pohyby, natož někam popoběhnout.
Poděkoval bych tomu přerostlýmu hovadu... přesně dvoumetrová lopata co sotva zkoordinuje svoje pohyby, natož někam popoběhnout.
V tu chvíli, jak si šel negr pro bouchačku, působili na mě ti poldové značně zmateně - motali se tam , jeden druhému překáželi a hlavně pořád čekali, co se bude dít. To si mysleli, že se jde negr napít limošky?:-)
Asi pro jednou nechtěli hned začít střílet, protože to by byl pro ně konec kariéry. A málem za to zaplatili životem.
Jo, to má logiku, ale tak si mohli stoupnout každý z jedný strany a monitorovat ho. Ono se ale takhle od kompu lehce radí, ve skutečnosti se to seběhlo dost rychle. No, ale stejně...
to se pak není čemu divit, když se objeví videa, kde místo taseru použijí hned střelné zbraně 😄 a stejně se najde někdo, kdo k tomu napíše "myslím si, že mohli použít prvně alespoň tasery než ho hned zastřelit" 😄 tak tady je důvod proč
já si myslím, že by měli zdokonalit tasery. Nebo něco, co ochromí útočníka do doby, než dostane klepeta.
Měli tomu opičákovi rovnou ustřelit palici 🙂