Ožralý magor v medvědím výběhu

23. května

21.května 2020, Varšava, POLSKO: 23letý opilý muž vlezl ve varšavské zoo do výběhu přátelské medvědice, kterou se při následné "bitce" ve vodním příkopu snažil utopit. Medvědice jménem Sabina je už stará. Před lety byla zachráněna z cirkusu, kde si zvykla na lidi, jinak by to pro ožralu dopadlo hůře. Při incidentu nebyla fyzicky zraněna, ale byla vystresovaná a až do příchodu svých ošetřovatelů nevylezla z vody. Muž, který nadýchal 1,5 promile, byl lehce zraněn - ne však při boji, ale při skoku do příkopu. Vedení zoo uvedlo, že učiní veškeré právní kroky, aby se muž dostal před soud.

Tento výběh je dlouhodobě terčem kritiky - podobných incidentů se tam už stalo více. Výběh se totiž nachází kousek od rušné ulice Solidarity a stává se tak lákadlem pro debily. Rušné prostředí vystavuje zvířata velkému stresu a hrozí jim otrava z jídla, které jim přes plot hází nezodpovední lidé.

 

Před rokem tam vlezl jiný chuj:

https://navratdoreality.cz/magor-v-medvedim-vybehu-7445.html

2.1 /10

košík

Zhlédnuto: 16 243x Hodnocení: 2.1/10 Komentářů: 61 Kategorie: video

Značky: video, štěstí, debilita, zvíře, polsko, alkohol, opilost, medvěd, medvěd hnědý, souboj, zoo, evropa, varšava, výběh

Komentáře

To je kralNDR ta buzna co ma cizi homoparek v avataru. Ve skutecnosti se jmenuje Jacek Krakowiak a bydli v Ostrave !
bych tam skočil za nim a rozšlapal bych mu držku kokotovi.
Držel jsem medvědici palec.
to video bylo docela popularni pred minimalne mesicem
divím se, že ho ještě nepřejel vlak na přejezdu
tvl, to může udělat jen Polák. Vleze k medvědovi do výběhu, naláká ho do příkopu a pak by ho tam chtěl utopit. To nemá odpoledne nic lepšího na práci?
  • Joan
  • 24.05.2020 01:47
vzpomněl jsem si jak Ace Ventura topil krokodýla ! https://www.youtube.com/watch?v=vr-1rHk8hbE
Asi bych tam skočil a utopil toho zmrda...
Přestávám se divit že se je Hitler pokoušel vyhladit 😂😂😂😂
spíš polské židy, jinak rusové jim se vyřadil na důstojnících a civilistech tzv. "příslušníků nteligence". A nemluvě o tom co si delali polaci a ukrajinci (křesťané/pravoslaví). ale to už je úplně mimo téma..
pšonci sou od přírody dementi a sere mě že ho neroztrhala