Postřelení rappera

14. února

12. Února 2022, Hollywood, Los Angeles, Kalifornie, USA: Kodak Black, rapper, jehož pravé jméno je Bill Kapri, byl mezi třemi lidmi, kteří byli časně ráno postřeleni před restaurací v západním Hollywoodu.

 

Čtyřiadvacetiletý rapper z Floridy a další tři lidé byli postřeleni; dva odvezla sanitka a dva se sami dopravili do nemocnice, uvedlo policejní oddělení v Los Angeles. Všichni jsou ve stabilizovaném stavu.

 

Na záběrech je vidět, jak Kodak Black odchází z afterparty s doprovodem a kolegou rapperem Gunnou. Na záběrech se zastavili, aby se vyfotili s fanoušky. Když kolem nich kroužili paparazzi, nedaleko se strhla pěstní potyčka, která se přenesla na chodník, na němž byl právě zmíněný Kodak Black. Tento okamžik pak přerušilo deset výstřelů a následná potyčka.

 

Kapri se původně narodil jako Dieuson Octave a podle agentury AP měl v 21 letech na kontě rozsáhlý rejstřík trestů. Kapri byl v roce 2019 odsouzen do vězení za držení zbraní a v roce 2021 mu bývalý prezident Donald J. Trump udělil milost.

3.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 4 966x Hodnocení: 3.0/10 Komentářů: 6 Kategorie: video

Značky: usa , fight , střelba , zbraň , kalifornie , hollywood , rapper , los angeles , postřelení , potyčka , rvačka

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
  • NS
  • 15.02.2022 08:10
LOOOL takhle to dopadá když se taháš s negrama
Takhle to dopadá, když se otrokům sejmou řetězy ve jménu falešné pseudohumanity. Kdyby je drželi na plantážích a ve fabrikách nejlépe s okovy, tohle by se nemohlo stát.
Taky jednou třeba budeš mít takový love a žihadla 😜
Negry vezmi čert, ale všimli jste si ke konci (čas -0:06) té procházející mladé kozatky v overálku ?
kurvy černé 😤
  • Kim
  • 14.02.2022 18:28
tam je cílů