Řidič vyhazuje matku s dítětem v kočárku z autobusu

01. února

30. leden 2023, Praha, Česká republika: Řidič autobusu neumožnil přepravu jedné ze dvou matek s dítětem v kočárku z důvodu porušení přepravních podmínek, které předepisují přepravu pouze jednoho kočárku, resp. výjimky z pohledu řidiče, kterou řidič autobusu nepovolil. Během konfliktu mezi řidičem autobusu a matkami s dětmi byla přivolána policie. 

 

Názor na situaci a chování matky a řidiče napište do komentářů.

8.8 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 19 914x Hodnocení: 8.8/10 Komentářů: 191 Kategorie: video

Značky: pov , policie , konflikt , žena , agrese , matka , agresivita , děti , praha , autobus , agresor

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Už jsem viděl našláplej bus i se 3 kočárama a řidič to neřešil. Je to debil, no co už. Postavil si hlavu, chtěl dělat problémy. V tom případě měla vypadnout a držet hubu, protože dle přepravního řádu to nemohla nikdy vyhrát. Když se ale potká debil a taková totální píča s IQ hopacího koně co nechápe psaný text, tak z toho vznikl docele pěknej klenot pro tento web.. Děkujeme.
  • Ter
  • 01.02.2023 19:37
Super koment. S týmto nelze nic jiného než neouhlasit.
  • Ter
  • 01.02.2023 19:40
Řád je řád, ale co když se něco stane a začne se to vyšetřovat policií, kdo by měl pak problém ten řidič anebo tá píča ?
Jestli tam může 1 kočár nebo 2 je čistě o tom jestli je autobus prázdnej a nebo je narvanej. Pokud je špička tak není vhodné se tam rvát s druhým kočárem. Od toho je tam ta klauzule že o tom rozhoduje řidič a přesně na to to tam je, aby se nenašla nějaká piča co by se domáhala že se tam musí narvat. Při bouračce tohle nikdo řešit nebude, pokud má řidič právo o tom rozhodnout, tak rozhodl a hotovo.

Zobrazit celou diskuzi