TikTok KuNDRy

04. listopadu

TikTok začínal jako mobilní aplikace a sociální síť pro vytváření a sdílení krátkých videí. Dnes je plný čubek z onlyfans...

2.3 /10

košík

Zhlédnuto: 63 519x Hodnocení: 2.3/10 Komentářů: 112 Kategorie: video

Značky: video, sexy, kozy, holky, tělo, amatérka, tanec, tiktok

Komentáře

Ani si neumím představit, jak velkej tragéd bych musel být, aby mě něco takovýho bralo.
použitelné akorát na dupačku a odkopnout, jako ženskou do domácností, a výchovu děti bych to nechtěl, dnes se ty kundy předhání která má větší kozy, více shlédnutí, a podobné kokotiny
Bez tak u toho honíš a slintáš
ty budeš dobrej retardík 😉
jak je to kurva teda s tou emancipací? Sou to kurvy, nebo inteligentní ženský? Já myslím, že jak se jim to zrovna hodí.
Inteligentní ženská, pokud by taková teoreticky existovala, by na TikTok vůbec nelezla, natož aby se na něm registrovala a už vůbec něco takového přidávala. Logický závěr je jednoznačný, ano, všechny jsou to kurvy.
já chtít mrdat,do kundy !!!
Sice je jejich iq 135 v součtu, ale co si budem ... z první poloviny videa bych šukal všechny a z druhý by se taky nějaký našly.
Sakra to je úchylárna. Jen nvm jestli je více úchylné točit nebo sledovat...Ale jinak už to jede aj Novotňák kurvaDoPičiŘeporyjec https://twitter.com/PavelNovotnak/status/1324352211577688064
  • 3B8
  • 05.11.2020 21:01
Škoda že někdo nevymyslel platformu, na kterou by bylo možné přidávat videa, už dávno... A mohly by být i delší než jen pár vteřin. W8! Ona už tu je! Tak na co TikTak, když máme YT?
Nejsem si jistý jak je to konkrétně s youtubem ale spousta stránek na které normálně chodíš je v číně je prostě zablokovaná. Takže vytvořili svoji vlastní sociální síť.
Tak na toto jsem se dodíval až do konce z absurdnosti. A samozřejmě o to více miluji svou ženu.
Normální piče jsou to. Chvíli jsem TikTok používal, ale smazal jsem ho. Na Instáči sleduji jen reálné známé, věci co se týkají koníčků a maximálně pár sexy srdcovek, ale jinak už jsem to všechno promazal, protože mám těhle internetovejch kurev plný zuby. Nestojíte za nic, ani za vyhonění. Jste jedna jako druhá, umíte se akorát předvádět a jet hovna jako OnlyFans, Patreon atd. Jste normální šlapky, který se za prachy nechají očumovat od zoufalců a kokotů.
Pod to se můžu podepsat.
Člověk to musí zažít aby pochopil...
Levný bezcený kurvy co nic neuměj a ve třiceti budou mít na krku dva fakany a brečet že nevyžijou z dávek. Doufám že jim aspoň do tý doby nějakej zfetovanej Pyjér z chánova v Gucci svetru roztrhá prdel tak že budou do konce života nosit plíny.
Prostě srabácké čubky, ukazovat se, provokovat, tahat za to prachy, ale když má dojít na šuk, to nééé a nedělej, já nechci, stydím se a tak vůbec melou hovna.
Ženský zkurví všechno, z každý aplikace udelaji pornoaplikaci
asi trpí komplexem méněcennosti, tak si léčí ega
Tak to je základní pohnutka jejich jednání.