Uprchlické peklo

10. listopadu

23.října 2020, Asunción, PARAGUAY: Rozkládající se kosterní pozůstatky 7 mužů z Maroka byly nalezeny v kontejneru ve čtvrti Santa María ve městě Asunción. Přítel jednoho ze zesnulých uvedl, že všichni muži byli kámoši a před 3 měsíci spolu byli v Srbsku. Muži měli v plánu emigrovat nákladním vlakem do Itálie + Belgie. V jedné ze stanic ještě v Srbsku vlak na několik hodin zastavil. Ze strachu, že by je srbská policie zatkla kvůli přísným kontrolám imigrantů (a poté je prý mohli „mučit a spálit“), se schovali do kontejneru na hnojiva. 

Vlak však neměl namířeno do Itálie. Skupina mužů byla uvnitř kontejneru od 21. července do 19. října, kdy dorazili do Paraguaye. O 4 dny později byl kontejner otevřen a vynořil se silný zápach smrti.

Muži měli zásoby potravin pouze na 3 dny, což jim mělo stačit na krátkou cestu. Podle policie se v průběhu uchýlili ke kanibalismu.

9.7 /10

košík

Zhlédnuto: 36 155x Hodnocení: 9.7/10 Komentářů: 135 Kategorie: hnus

Značky: mrtvola , smrt , uprchlík , chyba , afrika , lebka , vlak , imigrant , kontejner , dekompozice , jížní amerika , peklo , kost , rozklad , kanibalismus , vyhladovění , cestování , paraguay , srbsko , maroko , kostra

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
no...kluci zažili paradni vylet, uklizet bych to nechtěl 😃

Zobrazit celou diskuzi