Všude máme bordel

14. července

SLOVENSKO: Nekonečný příběh nelegální skládky v rómské osadě Za jarkom ve městě Stropkov. Chatrče jsou postavené na  pozemcích, které nepatří městu ani Romům. To stěžuje situaci při shánění peněz (například z eurofondů) na odstranění skládky. O brigádě kvůli úklidu přitom před rokem mluvili samotní Rómové, hned ale dodávali, že oni by se asi nezapojili.

2.5 /10

košík

Zhlédnuto: 27 453x Hodnocení: 2.5/10 Komentářů: 135 Kategorie: video

Značky: video, slovensko, cikán, odpadky, rómové, bordel, cikánka, evropa, špína, hygiena

Komentáře

Ty opice bych přihodil na skládku a celé zapálil, pozemky už jsou stejně bezcenné
zapal sebe demente.
Čobolsko. i v Afghanistanu je čistěji
Kolik zivis tech cernejch tlam na primo ze nam budes porad ukazovat jak jsme strasni rasisti. Radismus je jako i to ze nechci zivit dementa kterej je dement jenom jako, protoze davky. Rozdelil bych klidne obyvatelstvo na pro Cerny tlamy a na ty co cerny tlamy nechtej. A ty co chtej tak bych zdanil a zivil bych z nich tlamy aby ty co nechtej prestali otravovat. My bychom prestali automaticky nadavat na negry apod. a vy by jste byli spokojeny ze nejsme rasisti.
A stejne jses obycejnej krypl, za muj nazor bys me prejel mamu. To je jako lepsi nez rasisticky kecy na NDR. Jses jednoduchej jako chudej negr v americe negr. V Americe jsou chudy jenom kryplove jako ty, i kdyz bys tam delal tocvolanta tak se mas jak kral, ale negr co mel negra prezidenta bude porad jako ty vymejslet neco o rasismu. Vedle me se negr normalne naji i u me v restauraci teda kdyz me ji nevykradiu nebo nezapali kvuli mrtvymu fetakovi.
Zdřímni si za kolečkem. Ať nejsi unavenej, a Vem to do nejakyho sloupu, ty vemeno

Zobrazit celou diskuzi