Zatýkání #5

Sdílením podpoříte NDR:
18. září

Ohio, USA: Policistka Stacee Wrightová zastavila řidiče za překročení rychlosti, když muž zastavil a bez vyzvání vystoupil z auta. Wrightová ho požádala, aby se posadil, ale muž odmítl, nakonec máchal prstem blízko jejího obličeje a strčil do ní. Poté, co podezřelý dále odmítl několikanásobný příkaz, aby dal ruce za záda nebo na vozidlo, došlo mezi ním a Wrightovou k fyzickému zápasu. Když se Wrightová s podezřelým přetahovala, přišli na pomoc čtyři lidé a pomohli jí muže zkrotit a zatknout.

 
6.6 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 6 758x Hodnocení: 6.6/10 Komentářů: 13 Kategorie: video

Značky: policie , agrese , agresivita , pomoc , agresor , policistka , zatýkání , kolemjdoucí

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Tady je zas píčusů co si myslí že žensky nemají co dělat v armádě nebo policii. 😀🖕.Typickej názor jednoduššího jedince jako je volič SPD nebo jiné lůzy 🖕
Ženský nemaj u policie, armády a podobných složek kde na nich závisí život parťáka nebo je na něco potřeba fyzická síla co dělat.
Plný souhlas.Nevím jak to mají řešený u policajtů,ale v armádě konkrétně ve Vyškově to funguje tak,že ty hezčí kundy tam fungují jako matrace a ty méně hezké tam vykonávají práci,kterou chlapi nechtějí dělat.Potvrdilo mi to několik lampionů co si tam válí koule za naše daně zmrdi zavšivení.Řekl bych,že u cajtů to bude podobný (stejný).
Ač nerad, musím s tím také souhlasit. Noční bych s ženskou sloužit nechtěl. Je to katalyzátor problémů. Spolehnout se na ni nedá, bohužel. Tak to je.
Takova zenska policajtka je na nic, ale lavne, ze maji kvoty aby byli gendrove vyvazeni
chudák ženská, místo tradičního us povalení a zakleknuntí mu nabídla posezení v trávě, a tohohle se dočkala
Jak jsou tam všichni akční ty vole.Spíš bych chtěl vidět,co by sním ta frajerka dělala,kdyby nikdo kolem nebyl.
Řekla by mu, že je genderová rovnoprávnost a tak se od ní musí nechat přeprat stejně jako by ho přepral chlap.
Ženská a ještě k tomu sama?
Názornej příklad rozdílu mezi ruskem a usa, v rusku by se na vás každej vysral..
Jak dlouho už tam žiješ, že to tak víš?
v Rusku by okoloidúci pomohol týpkovi proti policajtovi... samu policajtku by v Rusku nepustili do terénu a tobôž nie takúto feminizovanú prasnicu
Když už se ženské serou do uniformy, maj zůstat v kanclu a věnovat se papírům. V terénu to prostě smrdí průserem, a jak je vidět tady, prostě nemůžou obstát.