Zavražděná prostitutka

31. května

RUSKO: 22letá kubánská prostitutka Lauren Morales Fernandez byla zavražděna 39letým Alexandrem Alexandrovem. Ten ji nejprve pozval do svého moskevského bytu, kde ji později držel jako rukojmí. 26.května 2020 Alexandrov poslal přes aplikaci WhatsApp fotky svázané Lauren jejím kamarádkám a požadoval výkupné ve výši 30 000 rublů (10 300 kč) - jinak vyhrožoval, že ji rozseká na kousky. Přátelé Lauren nejprve poslali 10 tisíc rublů a když vydírání pokračovalo, šli na policii. Kriminalisté sledovali její mobil až na skládku odpadků, kde dívku nalezli uškrcenou v plastovém pytli. Krátce na to byl Alexandrov zadržen ve svém bytě. Spolu s ním byla zatčena i 21letá Anastasia Grivkova, která mu měla pomáhat. Oba vinu popírají a odmítají vypovídat. Zatím byl obviněn pouze Alexandrov - z vraždy, únosu a vydírání.

 

Lauren žila v Rusku posledních 7 měsíců, bydlela na koleji a živila se prostitucí.

5.9 /10

košík

Zhlédnuto: 18 296x Hodnocení: 5.9/10 Komentářů: 51 Kategorie: hnus

Značky: hnus, galerie hnusu, mrtvola, smrt, vražda, udušení, rusko, vrah, peníze, prostitutka, moskva, uškrcení, evropa, vydírání, únos, kuba, únosce

Komentáře

Date sem tu rasistickou vraždu bílého majitele obchodu z Dallasu, které ho negři a levičáci ruku v ruce umlatili, když bránil svůj majetek?
Tohle se nezveřejňuje, protože podle dnešní politiky se nic takového nestává. Bílej přece nemůže být nikdy rasisticky napadenej.

Zobrazit celou diskuzi