Život s mrtvolou

17. ledna

srpen 2016, ITÁLIE: Policie byla přivolána do domu v Brescii na základě hlášení sousedů o silném zápachu. Otevřela jim zjevně zmatená stará žena, jejíž oblečení a vzhled, nemluvě o osobní hygieně, naznačovalo, že je ve velmi zanedbaném stavu. Žena jim tvrdila, že manžel odpočívá uvnitř domu, kde však byly první pohled zjištěny extrémně špatné hygienické podmínky; všude bylo roztroušeno mnoho krabic, léků a hromady odpadků, na zemi leželo spoustu mrtvého hmyzu a much. V prvním patře poté policie našla tělo starého muže v pokročilém stavu rozkladu (téměř mumifikované). Mrtvola seděla na židli a na sobě měla roztrhané oblečení potřísněné stopami zaschlých mrtvolných tekutin. Policie vyslechla sousedy a lékaře ohledně chování ženy a možných známkách duševních chorob. Nic významného však nezjistili, jelikož pár byl mimořádně uzavřený a netrávil čas s jinými lidmi. Manžel byl však podle informací naposledy viděn asi před dvěma měsíci, což potvrdila i pitva. Při pitvě bylo dále zjištěno, že mrtvola váží přibližně 9 kg. Vnitřní orgány a vnitřnosti již nebyly rozpoznatelné. Rentgenové vyšetření celého těla vyloučilo traumatická zranění a příčina smrti byla určena jako přirozená. 

Žena trpěla velmi vážnou duševní poruchou, ale neměla k tomu žádný lékařský posudek. Vyšetřovatelům neposkytla žádné užitečné informace: vždy byla dezorientovaná v prostoru a čase. Vůbec si neuvědomovala, že její manžel je mrtvý a žila dál s jeho tělem.

8.8 /10

košík

Zhlédnuto: 21 985x Hodnocení: 8.8/10 Komentářů: 48 Kategorie: hnus

Značky: hnus, galerie hnusu, mrtvola, smrt, tělo, blázen, senior, dekompozice, seniorka, itálie, kost, bordel, evropa, rozklad, manželé, smrad, duševní nemoc, mumie, duševní porucha, hygiena, kostra

Komentáře

komu to připomnělo cerveho trpaslika?
Toho mi připomělo Karlosovo péro, mrtvej dědek nikoliv.
Jsou mrtvé už celá staletí! .. Vy jste lékař?
  • 13
  • 17.01.2021 11:59
Tady majzlík je moc a moc statečný

Zobrazit celou diskuzi