Antifa vs. řidič

31. března

28.října 2021, Oregon, USA: Starší muž vytáhl zbraň na příslušníky Antify, kteří mu během vlasteneckého setkání "Freedom Rally" v Salemu poškodili pickup (posprejovali a rozbili okno), nadávali mu a házeli po něm předměty a stříkali ze sprejů. Krátce na to zasáhla pořádková policie a muže zatkla. Podle informací zatím nebyl z ničeho obviněn a událost se vyšetřuje. 

1.8 /10

košík

Zhlédnuto: 23 211x Hodnocení: 1.8/10 Komentářů: 361 Kategorie: video

Značky: video, usa, policie, zatčení, útok, pick-up, sebeobrana, zbraň, demonstrace, oregon, vlastenec, antifa, sprej, levice

Komentáře

Až se dostanou Piráti k veslu, též i u nás. Banda levičáckých neomarxistických vítačských zkurvenců vám zničí majetek, napadne vás a když se budete bránit, pak teprve zasáhnou chrániči a pomahači a zatknou vás a obviní za násilí proti skupině obyvatel.
A pak ses probudil že 😃
ja ked som videl, ze ten hlavny pirat chodi s antifakmi na protest, ze hra psychodance a fetuje jedna radost, tak mi ostali oči prw plac do akych hovien sa Česko rúti
Pírati se Starostama jsou to nejlepší v dnešní době, co může naše politika pro nás nabídnout.Tady nejsme Amerika, máme vlastní problémy se zlodějem Babišem a vlastizrádcem Zemanem, kteří náš stát okrádají a nabízejí na stříbrném podnosu autoritářským reřimům jako je Čína nebo Rusko. Piráti mají hlavní program ve vzdělání a zdravotnictví, vítání migrantů rozhodně popírají a kecy o tom maximálně živí příznivci SPD, jakožto jejich hlavní konkurenti.
Zkurvena mrdko...tebe potkat, tak ti rozdupu hlavu o patnik, idiote! 🖕🏻🖕🏻 Zkurveny podkurovaci zfetovanych vymrdanych Piratu 🖕🏻🖕🏻 Chcipni i s celou tvoji vypicenou familii...
Nejsem voličem pirátů, ale tyhle absolutní píčoviny, že to jsou feťáci, chtějí sem dotáhnout miliardu migrantů a jsou členy antify... to může fakt napsat jenom absolutně vymaštěná palice. IQ v záporných hodnotách. Jenom opravdu zpomalená opice si vytváří volební preference na základě hromadných mailů, postů paní Mařenky na efbíčku a co kámoš na stavbě říkal.
Šlápnout ti do ksichtu ty kryple vylízanej.
kolik ti je? 10? jsi zkurvené děcko a neměl bys mít nárok používat internet
vidim, že tu zas nastupil rad palcujucich antifakov a liberalov🤣🤣
Tak piráti ti na první dobrou nebudou nikde troubit, že budou někoho přijímat. Oni si to svoje PR taky moc dobře hlídají a pokud už je někdo moc vidět nebo působí negativně, tak ho rychle uklidí. Jako to byl jeden čas Michálek a ted nějakou dobu nebudeme slyšet o Rychterové.
Co je to hlavní program školství a vzdělávání? Za prvné je to sakra málo a za druhé Piráti prezentují jen povrchní body u všeho o čem mluví. Oni se jen vezou na vlne covid hyenismu a anti Babišismu. \Piráti budou podporovat různý alternativní proudy a neziskovky. To je snad viditelný i ted.Co předvádějí v EU parlamentu je extra komedie.
U nás neni antifa to samé co v USA, ale jsou to taky pěkní píčusové a tyhle skupiny byt ne přímo podporují, tak s inima sympatizují. Stačí sledovat Twitter kde tohle napadání schvalují..V EU parlamentu se pořád přes kličky snaží dobrat k nějakému mechanismu přijímání a přerozdělování migrantů . A až to jednou proleze k nám, tak to bez velkého odporu přes ně proleze.
Co se týče RUska a Číny snad ani nemá cenu komentovat. Tady se na tobě podepsala mediální nalejvárna.
staci se podivat, jak hlasuji v EU parlamentu a kterou frakci si vybrali (zeleni) hodne to o nich vypovida... a kdyz reknu, ze jsou to zelena levice a lezou Bruselu do zadku, tak moc mimo nejsem. Jinak souhla, delat si volebni nazor na zaklade retezovych mailu, je znamem slabsiho intelektu...
sry, ale pokud by prijmani migrantu rozhodne odmitali, tak v EU parlamentu by hlasovali proti a ne pro... asi by jsi si mel taky doplnit znalosti nebo tady nepsat tyto polopravdy...
Babiš a Zeman o tom žádná. Ale je vidět, že o Pirátech máš jen velmi povrchní a zkreslené informace, vůbec netušíš, co se v hloubi jejich strany skrývá za zmrdy, kteří škodí už teď. Bartoš sice něco blábolí a uklidňuje, ovšem nic nemá pevně v ruce a realita pak bude jiná. Největší průser je, že není žádná pořádná silná strana, jsou jen ANO zloději v čele s Babišem a socanskými přisluhovači nebo pirátské mrdky s jejich neomarxistickým podhoubím.
Takže ať bude u vesla ten nebo onen, stejně to tu půjde tak či onak do prdele.

Zobrazit celou diskuzi