Bitka s policií

31. května

28.května 2020, Varaš, UKRAJINA: Vše začalo tím, že policisté obdrželi zprávu o podezřele jedoucím vozidle značky Mazda.  Hlídka si na sídlišti šla promluvit se 39letým řidičem, který byl očividně pod vlivem alkoholu. Muž odmítal předložit dokumenty a choval se agresivně. U incidentu se začínali scházet jeho známí z baráku, z nichž jeden (35letý muž) neměl na vodítku svého psa plemena Cane Corso. Pes zaútočil na 33letého policejního seržanta, který ho služební zbraní střelil do nohy a tím začal dramatický konflikt. 

Na místě byl za použití donucovacích prostředků zatčen jen majitel postřeleného psa - řidič Mazdy utekl a zadržen byl později.

8.6 /10

košík

Zhlédnuto: 16 211x Hodnocení: 8.6/10 Komentářů: 54 Kategorie: video

Značky: video, zatčení, zásah, fightclub, bitka, akce, útok, bodycam, konflikt, střelba, zbraň, alkohol, opilost, pes, ukrajina, řidič, evropa, sídliště, slzný plyn, drama, cane corso

Komentáře

Proč do nohy?
  • bzum
  • 31.05.2020 19:27
Protože se netrefil
Zlobivej pejsek, nedával pac!
Podle výpovědi toho policisty o incidentu ho do nohy postřelil schválně, proto pak nezastřelil ani jednoho z těch kreténů protože to chtěl vyřešit jinak, jenže psa výstřelem do vzduchu nezastavíš, tak mu prostřelil pac, příjde mi to jako nejefektivnější řešení i kdyby ten pes tu nohu ztratil nebo kulhal do konce života.

Zobrazit celou diskuzi