Letecký útok v Sýrii #23

03. července
SÝRIE: Další video, tentokrát z nočních náletů ruského letectva na město Aleppo, ovladané Syrskou svobodnou armádou (FSA). Opět se vyrojily spekulace o použití zakázaného bílého fosforu.
9.9 /10

košík

Zhlédnuto: 11 258x Hodnocení: 9.9/10 Komentářů: 27 Kategorie: video

Značky: video, rusko, army, exploze, výbuch, válka, muslimové, islám, sýrie, svobodná syrská armáda, fsa, letecký útok, bombardování, nálet, bílý fosfor

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Krásnej hovňostroj 🙂 jak jim tam pěkně vybuchoje ta munice 🙂
  • Aim9
  • 07.07.2016 10:54
Ale hovno, rusko im na dedine buduje poulicne osvetlenie
No konečně pořádnej vohňostroj 🙂
na muslima neni zadnych sracek skoda, fosfor, kazetovky, atom, plyn, proc ne, na takovy vyjebany mozky to ani jinak nejde.
SOHR vydal zprávu dvě hodiny před náletem.
Krása
Henri napsal... Vždyť to jsou normální cluster bomby a používá je i USA. ......... Pssssst nech je u fosforu, nekaž jim tu radost.
100% se nejedná o fosfor. Tam je výrazná kouřová stopa, tohle je termit nebo jiný podobný matroš. A i kdyby to fosfor byl, mě osobně to nevadí protože jak zde vážený kolega poznamenal není nic krásnějšího než grilovaný drban z ISIS.
Takto krásný ohňostroj nebyl ani v Brně na přehradě. Dobrá práce!
tak nevím suchoj T-50 rozhodně lítá nevím jak ve vojenských misích ale na přehlídkách jo, s motorem 5. generace Saturn-Ljulka AL-41F1 ale chcou pro něj lepší motor s větším tahem který je zatím v nedohlednu.