Mučení bývalého afghánského vojáka

17. března

Afgánistán: Členové radikálního hnutí Taliban mučí bývalého vojáka afghánské armády. Osud ani identita nešťastníka není známa.

 

V noci na 31. srpna 2021 byla po téměř 20 letech definitivně ukončena přítomnost USA v Afghánistánu, kdy kolem půlnoci místního času opustili afghánské území poslední američtí vojáci a spolu s nimi i americký velvyslanec. Krátce po odchodu spojenckých vojsk převzal Taliban po krátkém konfliktu s Aghánskými ozbrojenými silami celou zemi. Od té doby jsou bývalí vojáci a policisté nežádoucími osobami, které čelí pronásledování, mučení a popravám. 

3.5 /10

Kulich

Zhlédnuto: 6 160x Hodnocení: 3.5/10 Komentářů: 24 Kategorie: video

Značky: voják , mučení , taliban , klacek , zmrdi , bití , afghánistán

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
píču užívá si to
olajla ajla bašadla ajla áááá😁😁😁
si z nich dela picu spiva alalalalala halalalala alalalala
Američani dali Talibancům mraky zbraní a techniky a ještě zablokovali (ukradli) normalním lidem penize v bankách. (prý aby se jich nezmocnil taliban, ale u zbraní to nevadilo😡) Na tohle musíš být píča, volič ODS nebo američan. Nic jinýho.
Máš nějaký jiný téma než američany, ty pičo debilní. Vol si komunisty, nebo jinou levicovou svoloč a táhni do Ruska, KLDR, nebo Venezuely ty čuráku debilní.
Pozdravuj socany v Rusku... Lidi jako ty tíhnou k východu jen proto, aby se ostatní měli stejně špatně jako oni a nemuseli jim závidět. Smutný...
Ne, jiný tema nemám a nebudu mít dokud ty kurvy nezaplatí za svoje zločiny.
Zločiny tady páchá jíná země a dokonce poměrně dobře fungující Afghánistán rozjebali mnohem dřív, než tam vstoupila noha američana. Putin do Haagu a proruský piče ke zdi!
to že někdo nesouhlasí s tím, že meričani zavraždili miliony lidí po celém světě ještě neznamená, že má rád komouše nebo že se má odstěhovat na východ... Američani by měli být souzeni, ale kým že?? Když soud jdou oni ..
Je tohle ještě mučení? Co když jen špatně pochopili Velikonoce.
prej voják 🤣- kdyby si obléknul plnou polní tak s ní neujde ani 2 kroky
ale u nich je plna polni slamak, zabky, tilko a kratasy plus nejaky to ak47...
jo jo..oni mu dávaj ve vězení steaky k večeři ty kokote debilní
jo jo..oni mu dávaj ve vězení steaky k večeři ty kokote debilní
To snad muselo být všem jasný,jak to tam bude vypadat,až to vezme do pracek zpátky Taliban.Amíci to opět pojebali.Tak jako v Koreji,tak jako ve Vietnamu,tak jako v zálivu atd.atd.atd.
To neni mozny. Akce se prece jmenovala 'trvala svoboda' a trvala devatenact let. Takze je tam demokracie zapadniho typu a jakmile USA vrati Afgancum to menove zlato, co nejakym nedopatrenim odvezly, tak bude v Afgu primo raj. Nasi vojaci tam prece za Prahu nebojovali jen tak.
A pamatuješ, jak tam dopadli rusové? Nebo to jsi byl ještě spermie?
Coze, my jsme tam byli spolu s Rusama? Kdy? Tak to jsem asi fakt musel byt spermie. Protoze jinak mam uplne u prdele, jak tam dopadli Anglicane a po nich Rusaci. To mne tehdy nestalo ani vorla.
Tyjsi dost nechytrý člověk. Víš hovno!
Nevím, kde jsi přišel na to, že jsme tam byli s russama.
No tys prisel s tim, jak tam dopadli Rusaci. Na Rusy seru z vysoka, vsak jim nic nefinancuju a oni po me nic nechteji. Takze pokud by me meli zajimat, pak jedine v pripade, ze bychom tam byli s nima. A co mi pamet saha, tak s VS jsme nevytahli paty z republiky, natoz s Rusakama. Jinak ta tvoje pripominka nema zadnou logiku. To bychom se tady taky mohli bavit o Burkine Faso. My jsme financovali nas pobyt v Afgu a vysledek je v prdeli. I bez Rusaku.
tžeba zrovna "nezbiješ" tam chybí, hlavně že v dobré polovině toho desatera se zabývá údajný omnipotentní zákonodárce sám sebou
Toto buzerantské plácanie po zadku má byť mučenie?! 🤦