Neúspěšný test rakety

02. května

Nepovedený test víceúčelové rakety (3K14 Kalibr) provedený z ruské válečné lodi Marshal Shaposhnikov.

9.4 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 16 096x Hodnocení: 9.4/10 Komentářů: 96 Kategorie: technika

Značky: moře, rusko, test, fail, zbraň, army, technika, lodě, raketa

Komentáře

Tak to se NATO nemusí ničeho bát 🙂
I takhle se dá rybařit.
50 let stará loď + pár let stará raketa = tohle video.
Tak na ty naše přizdisráče by to bohatě stačilo.
Kurva kdyby to šlo navařil bych 5 tun háčka a udělal z new yourku jámu na odpadky!
Líbí se mi jak začali odjíždět na plnej výkon jakmile zjistili průser!Amík by to řešil na klávesnici.Prosím nebouchni raketko já zhubnu a nebudu žrát mekáče a nebudu ničit svět válkou a podvody s penězi budu hodný jako strýček míček.Jo ty dvě atomovky tam spadly omylem delphýn a velryba měli zrovna sračku!To je problém animální a ne nás nadlidí ušáků.
Měl by jsi být rád, že tu ti "ušáci" jsou, jinak by jsi už tu nepsal ty tvoje výpotky, protože v područí ruské demokracie by to prostě už nešlo. Leda, že by ses vypracoval na nějakého polytruka, co by měl nějaká ty privilegia, třeba pro vypichávání tvěho řitního otvoru nějakým ruským pohlavářem.
kamo tobe jeblo v hlave
Ale jinak to mohl být výtečnej bombovej rozptyl taková plná loď munice oh lalala aj caramba.Dneska jsem odpálil kulovou pumu obalenou 25 slepýmy nábojí 9mm a omotal to na větší ráží a dal do truby co se používá na baličce.Jo kdyby to bouchlo v ni tak taky mazec ale star se podařil a řáplo to a byla pěkná tlakovka.Celý to bylo olepený stavební páskou ta drží jako hrom a hrom pak nastal.škoda že už neprodávaj tvrdý pepo to byly zlaté časy HMTD teď je hovno.
A takhle teď funguje celé Rusko :-))
jen se nemohli shodnout na kterou stranu to poslat
Do prdele, sparťane, slyšel jsi někdy o "Maršálu Šapošnikovovi"? Kurva, tady nejsi v nějakém pojebaném Améru, abys to musel psát s anglickou transkripcí...