Policejní honička #84

23. dubna

10.dubna 2020, Arkansas, USA: Policejní vůz začal pronásledovat řidiče pickupu Dodge, který ve městě Forth Smith nezastavil na červenou. Během následné honičky, při které pachatel ohrožoval vozidla v protisměru, dostal 32letý státní policista Michael Shawn Ellis pokyn pickup zastavit. V rychlosti 160 km/h provedl Ellis policejní manévr a oba vozy havarovaly. Řidič pickupu, 34letý Justin Michael Battenfield, skončil v příkopu a na místě zemřel. Ellis byl s vozem katapultován do vzduchu a sejmul dva sloupy veřejného osvětlení. Byl zraněn, ale přežil. 

9.3 /10

košík

Zhlédnuto: 10 123x Hodnocení: 9.3/10 Komentářů: 39 Kategorie: video

Značky: video, nehoda, usa, smrt, policie, dashcam, dopravní nehoda, pick-up, honička, sloup, manévr, pachatel, dodge, arkansas

Komentáře

takže kvůli nezastavení na červenou. Což je jenom PŘESTUPEK umřel člověk a druhej se vážně zranil. Nevím jak vám, ale mě to nepříjde jako přiměřený. Normální vražda policajtem.
až pojede kolem tvoje dítě na tříkolce nebo tvoje stará v autě proti a podobnej blb je smete, tak chci vidět tvý názory na tuhle "vraždu policajtem"...
priste zapni mozek nez neco napises.... jak pise Miras... Radeji kdyz umre takovy kokot, nez aby pak sejmul nekde maminku s prckem , atd....
meli spise pouzit zbran na pneumatiky.... takhle bourat pri 160 km/h je fakt nerozum.. hlavne pro policistu, ktery je pak ohrozen... Mel by byt vysetrovan ten, kdo zadal ten rozkaz aby ho zastavil .
Hňupe, bylo to po tom, co ve vysoké rychlosti ohrožoval životy lidí v protisměru, ty vraždo policajtem....
Kdyby ho policajt nehonil, tak by neměl důvod kohokoliv smétat. Ale když si představím, že v odstavném pruhu probíhá závod dětí na tříolkách, tak mě jímá hrůza, ty teoretiku.
Přesně, já bych pro jistotu policii zrušil úplně. Když nikdo nebude kriminálníky ohrožovat zbraní nebo je nedejbože chtít zatknout, tak budeme všichni úplně zdraví a šťastní.

Zobrazit celou diskuzi