Poslední tanec

01. března

26. únor 2023, Pardi, Telangana, Indie: 19letý mladík, známý jen jako Mutyan, zemřel během tancování na svatbě příbuzného. Rozjařený muž během veselého tance najednou zkolaboval a upadnul do bezvědomí. Svatebčané Mutyana převezli do nemocnice, kde lékaři konstatovali smrt. Podle pitevní zprávy utrpěl Mutyan masivní zástavu srdce.  

3.3 /10

Kulich

Zhlédnuto: 5 235x Hodnocení: 3.3/10 Komentářů: 12 Kategorie: video

Značky: smrt , indie , smůla , tanec , svatba , tanečník , infarkt , mladík

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
To má z toho, že jeho fotr je brácha jeho matky...
Kamera 1*
první pomoc je v Indii potrestat nemocnému hlavou nebo rameny
Ptám se odborníků: Jaký je rozdíl mezi "zástavou srdce" a "masivní zástavou srdce"?
Zástava je na houby, ale masivní je na píču, víc nasere.
Tak otázka je co je myšleno zástavou srdce. Málokdy je to asystolie, tzn. srdce nedělá vůbec nic. Pak to může být x typů arytmie, které mají různý vliv na schopnost srdce vykonávat svou činnost a tudíž je to v konečném důsledku podobné jako zástava, např. v případě fibrilace komor, zde dochází prakticky okamžitě k bezvědomí. Co se týče pojmu masivní, tento pojem se nejčastěji používá u infarktu, který se ovšem od zástavy liší, zde se jedná o poruchu zásobení srdce krví, které je na kyslíku silně závislé, podle toho jaká věnčitá céva to odnese, podle toho se mění klinický obraz infraktu.
V případě "masivního" infarktu zadních věnčitých tepen dochází ke kolabsu nebo podstatnému snížení srdeční akce z hlediska efektivity, pak mohou nastat arytmie a také zástava ale do té doby člověk pociťuje velkou bolest různé manifestace. Z popisku tedy víme leda prd, podle toho jak se na zemi ještě cukal počítám že dostal ten masivní infarkt a následně fibrilaci, bězvědomí a smrt.
  • Joan
  • 01.03.2023 03:20
rodiče byli sourozenci
vakcína funguje 🖕🖕🖕
  • Okay
  • 01.03.2023 05:48
Udelal tecku.
jedine indicka nebo rusky sputnik https://www.ndtv.com/india-news/made-in-india-vaccines-better-than-pfizer-moderna-says-serum-institutes-adar-poonawalla-report-2884521
Je to logicky že proruská píča heimmdall bude i anti vakcínová píča 😂👏.Ty toho máš víc co píčo 👏😀