Postřelení ozbrojené ženy

03. srpna

8.července 2020, Arizona, USA: Na tísňovou linku ve Phoenixu volal muž, který tvrdil, že se jeho spolubydlící „zbláznila“ a tak ji vyhodil. Mimo byt pak prý vystřelila z pistole. Po příjezdu policistů jim muž ukázal, kde žena střílela a pak ji společně zahlédli poblíž parkoviště. Šlo o 24letou Jovanu Kelsey McCreary, která policistům řekla, že u sebe střelnou zbraň nemá. V jejím batohu byly nalezeny náboje a drogy a současně bylo zjištěno, že je na ni vydán příkaz k zatčení. Při nasazování pouť vytáhla Jovana zbraň a vystřelila. Důstojníci spustili palbu a dvakrát ji zasáhli. Do nemocnice byla převezena v kritickém stavu, ale přežila. Nikdo další zraněn nebyl. 

9.5 /10

košík

Zhlédnuto: 19 125x Hodnocení: 9.5/10 Komentářů: 65 Kategorie: video

Značky: video, usa, policie, zásah, zranění, akce, policista, bodycam, žena, sebeobrana, střelba, zbraň, arizona, phoenix, pistole, postřelení

Komentáře

hnusna jak cesta do prace...te by skody nebylo a copak hnuti black live matter? bylo nake protestovanicko a rabovanicko?
Belosi nevadi resi se jen negri...jedine ze by holka byla lesba,trans nebo preoperovanej pstros pak by za ni nekdo bojoval ale pokud je holka ,,normalni,, tak ma smolika snad jen pokud poklekla a dostatencne odsoudila svoje predky pak by mozna jeste sance byla ✊🏿 Nejhorsi je ze ta sracka co sem napsal je docela realna.

Zobrazit celou diskuzi