Poučení od drogových dealerů v Kazachstánu

18. září

Aktau, Kazachstán: 16letí drogoví dealeři zbili a týrali 17letého mladíka. Důvod není znám.

2.8 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 7 235x Hodnocení: 2.8/10 Komentářů: 8 Kategorie: video

Značky: dealer , ruka , bolest , týrání , teenager , odplata , bití , poučení

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Nepředpokládám, že bezprostředně po kamarádské "tykačce" došlo k lékařské pomoci.. Upřímně, asi ani to by už nepomohlo. Všimněte si úniku krve z ucha v momentě traumatu (záchvatu). Při takové ráně je pravděpodobnosti úmrtí obrovská už jen z toho úderu. Běžně se stává, že po velkém úderu do hlavy je po určité chvíli člověk "v cajku", skutečný důsledek ovšem nastává až o několik i desítek hodin později.
Mozek začne natékat (stejně jako například naražené zápěstí), přičemž prostor mezi lebečními kostí a mozkem je asi 0,4 cm, proto dochází k jeho poškození..Krvácení do mozku - zde patrné už od pohledu a svojí intenzitou daleko za možností záchrany - po něm následuje nitrolební hypertenze zakončená smrtí. Hádám, že klučina 18. narozeniny neoslaví, nejspíš už den nezakončil ani večeří.
No ale boty zůstaly, tak asi cajk. Jo a předpokládám, že motivem bylo dodiri s jednou z "přítelkyň" od těchto homo homo primitivisiens.
Vzal bych tu opici z mississippi, na kterou se bude muset při aktuální ceně elektřiny vybírat veřejná sbírka a hezky je všechny naházel na jedno místečko a sledoval jako reality show. Mohlo by se to jmenovat Love Island nebo tak něco.
Stejně nevyzrálý vopice jako ty ukrajinský mrdky. .
Au au.To jsou ty chvíle kdy dotyčný člověk jistě lituje,že u sebe nemá kvér.Nebo já bych toho určitě litoval.
to vypadá jako dohoda o splátkovém kalendáři.
Ve všech ..stánech to stojí za hovno.