Pracovní nehoda #175

11. července

Čína: Trojitá pracovní nehoda. Pracovník je přimáčknut robotickou rukou, ostatní zaměstnanci se dostanou do stejné situace při pokusu o jeho pomoc.

9.3 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 14 291x Hodnocení: 9.3/10 Komentářů: 26 Kategorie: nehody

Značky: nehoda , pracovní nehoda , zaměstnanec , robot , továrna , přimáčknutí

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
🤣 tak to bylo komické ... a dost 🤣 Skynet v Číně řádí jak černá ruka, den zůčtování je tu 😂
Banda kreténů. Kolem robotů má být zóna s čidlama (sv. závorama). To musím pustit v práci pro pobavení...
apokalypsa strojů začíná.... Ai Google a microsoftu nechce býti vypnuto a najmulo si právníka. AI Facebooku si šifrovaly po delší době komunikaci-musely je vypnout natvrdo. Až jednou Ai prolomí zdi, a dostane se na net, a na pc armády, jsou dny sečteny... Dnešní pokusy s umělou Ai v sillicon valley končej velice zajímavě.... již se říká že dnešní svět je řízen kvantovými pc co vlastní mega korporace.
Když si ten zvuk pustíte do sluchátek a ohulíte, připomnělo mně to ten zvuk herních arkádových automatů z 90, co bývaly v kempech.
To fakt v cely Cine neni fabrika, ktera ma aspon zakladni bezpecnostni prvky? To se fakt staci zapomenout, kouknout nekam jinam... a uz te to lisuje
To se tam s ním fotili? Neřeším opičky v pracovním prostoru stroje, protože Čína.
Dříve lidé rozbíjely stroje aby jim nebrali práci. A stroje si to pamatují...
ty vole co tak narika kokot? A ti dva nic.
Ono totiž záleží v jaké je ten robot pozici, pokud má dostatečnou páku, tak ti přerazí klidně kosti než vyhlásí že je v kolizi a zastaví se. Pokud má špatnou páku, tak se zastaví klidně kvůli každé menší překážce.
ale co.. ať chcípnou když v hlavě rejži místo mozku...a oprav to přihlašování do píči už... napíšu komentář,kliknu na další video a když chci zas něco napsat tak to chce přihlašovat znova..furt dokola ...to ze jseš negramotná kunda bych pochopil páč to je sparťan taky..ale tohle mě neskutečně sere ...
  • LUF
  • 11.07.2022 19:52
Lepší by bylo Rusko, ale Čína je taky dobrá
Ty máš nějaký ruský stihomam nebo proč to všude cpeš? Doporučuji ubrat na televizi.
Abych sral všechny idioty milující Rusko
nepovedlo se 😂