Přestřelka mezi řidičem autobusu a cestujícím

29. května

18. květen 2023, Charlotte, Severní Karolína, USA: Jeden ze tří cestujících autobusu společnosti Charlotte Area Transit System (CATS), 22letý Omari Tobias, oslovil řidiče Davida Fullarda a požádal ho o neplánovanou zastávku. Řidič však odmítl zastavit mimo obvyklou zastávku a pokračoval v cestě, načež se s ním cestující začal hádat a po chvíli vytáhl střelnou zbraň. Řidič rychle zareagoval vytáhnutím své střelné zbraně a došlo k přestřelce, při níž byl Tobias postřelen do břicha a Fullard do ruky. Tobias se zbraní v ruce se začal plazit k zadní části autobusu. Když autobus zastavil, Fullard dál mířil zbraní na ozbrojeného Tobiase a vystřelil další rány. Poté, co Tobias se zbraní vystoupil z autobusu, Fullard vystoupil také a vystřelil znova, načež policie přijela nedlouho poté.

 

Fullard byl propuštěn ze zaměstnání a v současné době nečelí žádnému obvinění. Společnost CATS ve svém prohlášení částečně uvedla, že je proti tomu, aby zaměstnanec měl zbraň na pracovišti nebo při výkonu své práce. Fullardův advokát uvedl, že jeho klient měl zbraň, protože se v práci necítil bezpečně. Tobias byl ošetřen v nemocnici, později byl propuštěn a uvězněn na základě četných obvinění.

8.7 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 4 496x Hodnocení: 8.7/10 Komentářů: 13 Kategorie: video

Značky: zranění , agrese , zbraň , agresivita , autobus , přestřelka , agresor , obrana , cestující

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
A společnost CATS se zachovala přesně jak banda neoliberálních sluníčkových vyteplenců. Kdyby negr dodržoval a respektoval pravidla dopravce nebo minimálně základy společenského chování, tak by k ničemu nedošlo, ale píčus musí tahat bouchačnu kvůli takový píčovině...
se divím že si do takové práce nebere lehkej kulomet.
Ved keby nemal pri sebe zbraň,tak by ho ten dement zastrelil.Čo sú to za prijebané zákony?
  • Věc
  • 29.05.2023 19:17
Ani jedna opice nezařvala👎
Napsala jedna opice 🐒
To víš že jo ty negrogerontofilní chcanko 😘
Vždyť ten řidič není bílej, tak proč ho propustili?
Toho řidiče bych zaměstnal...
To jsou degeneráti, jeden se tam houpe jak vyfetlej šimpanz a ten druhej je bezohlednej buran. Do toho oba bouchačky, výsledek podle očekávání. 😆
  • 13
  • 29.05.2023 12:15
aaaah mladej gangsta potkal starsiho gangsta, kterej se pravdepodobne uz chtel zivit jen poctive, ale kdyz mu to sabotuje malej skritek, neseres se protoze ty jejich opici triky znas. velkej frajer ten ridic, totalni pohoda.
Ten vodič to vyriešil celkom správne,si myslím - JE TO KÁPO - BOSS BOSSOV 😝 LOOOOL
Takže mu nakonec přecejen zastavil.... ????♂
Ano, jen tak zastávka měla trochu ostřejší náboj noo