Řidič vyhazuje matku s dítětem v kočárku z autobusu

01. února

30. leden 2023, Praha, Česká republika: Řidič autobusu neumožnil přepravu jedné ze dvou matek s dítětem v kočárku z důvodu porušení přepravních podmínek, které předepisují přepravu pouze jednoho kočárku, resp. výjimky z pohledu řidiče, kterou řidič autobusu nepovolil. Během konfliktu mezi řidičem autobusu a matkami s dětmi byla přivolána policie. 

 

Názor na situaci a chování matky a řidiče napište do komentářů.

8.5 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 16 009x Hodnocení: 8.5/10 Komentářů: 189 Kategorie: video

Značky: pov , policie , konflikt , žena , agrese , matka , agresivita , děti , praha , autobus , agresor

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Co je to za MHD který může vést jen jeden kočárek? U nás je klasika 2 kočárky a klidně i 3. Poloprázdní autobus. Řidič co se chová jak kretén. Obdiv mamince co se nedala. Já být zaměstnavatelem tak přinejměnším seberu řidiči prémie.
je tam místa dost,,,jste asi nejeli v přeplněném busu a tam trilion lidí a kočárky,,,já jo a ano to je už bezpečné a musíte se držet všeho možné, i bundy druhého...řidič je normální imbecil
dost nepříjemný polda...připomíná mi to některé vedoucí, co si jeli svoje hovna a druhý měl držet rypák,,,asi ho baví rýpat do žen, emočně je týrat..
chudák baba...myslete si co chcete,,,ale policajt si mele svoje hovna, jak jen něco říká atd atd,,kolovrátek,,být babou hned odejdu...já osobně nesnáším policajty a jsem rád, když jdou kolem mě někam doprdele
5:00 cca..aha vám táhne na dítě...arogantní šulin
asi nemáte děti rodinu idioti...ten autobusák je kretény!..sám některé kretény znám a tenhle je dělá určitě i jiné problémy, nedivil bych se...jelikož jsme tu všichni chlapi, tak nevíte, jaké to je být matkou a plácáte, jak by jste jí dali za vyučenou...nejste o nic lepší než ten kretén...a ano, matka už byla hysterická, protože co jiného jí zbývá...doufám, že její manžel ho pak šel seřezat
Čím větší vyjebaná píča, tím víc to řve, ještě kupodivu to nebylo černé primitivní osazenstvo.
Ježiš to je píča. Kterej debil to do ní pustil tyvole. Je mi ho líto blbce. Všichni, co tady obhajujete nějakou hysterickou krávu s parchantem, která si myslí, že pro ní pravidla neplatí, protože do sebe nechala nacákat nějakýho chudáka, co nemá ani na auto...jděte do prdele.
Zrovna vy byste nejvíc řvali kdyby ten autobus někde naboural - může se samozřejmě stát v provozu - a ty dementní kočáry se o sebe nějak rozmrdaly a ujebly tomu jednomu parchantovi třeba hnátu. Tak doprdele pochopte, že autobus má taky nějakou normu a řád za jehož dodržení je bezpečnej. Holt ta kráva byla drzá na dědka a on je evidentně v právu no. Tak nemá mrdat s chudákem, co nemá ani na auto...lůza..
Přestupek: "Vyhánění maminek s dětma z autobusu." Ježis to je tak neuvěřitelná kunda, že jsem to ještě neviděl. Přesně takováhle svoloč nám tady volí tu svoloč do parlamentu. Mrdka jedna debilní.
čůráčku, řidič mohl udělit výjimku pro přepravu dvou kočárků, protože autobus byl téměř prázdný... a teď můžeš jít klidně vyhonit nějakým dalším čůráčkům jako ty péra. 😆 buzno.
Mohl, to ale neznamená, že má na to dáma nárok. Nikde není napsané, že uděluje výjimku v případně poloprázdného/prázdného autobusu. Rozhodl se tak, může se tak rozhodnout a paní to musí respektovat. A když ne, je tu video a popotahování řidiče za to, že postupuje v souladu s přepravními předpisy.
dáma jen konstatuje, že řidič je kretén..a ano je
2:40...přejete si to nějak řešit??? ty vole to řkel už tak 5x 😃 to je bot na podpoře nebo co? 😃
Ty máš evidentně normu na mozek a bohužel velmi malou. U náš asi máme jiné lepší normy(2kočárky)v autobuse. No jo zaostalá Praha má jen jeden. Hele nejsi náhodou ten řidič a pražák?
Njn, dve pice se sesly...
Čistě teoreticky , kdyby vystoupila a počkala na další autobus , ten přijel a v něm maminka s kočarkem již byla, tak ona opět nemůže přistoupit ? hmmm, dobrý noo, jakože řidič dodržuje řád , ale je to píča . Policie vystupuje mile , nicméně taky další dvě píče . Jak to říkal R.Hrušínský
  • Sert
  • 10.02.2023 23:55
Oni ani ty nemusíš jezdit dopravcem co ti nevyhovuje s řádem. Jejich problém
no a nikdo nemusí tady bydlet a stejně demonstrují..tvoje logika 😃 ...ono totiž těch dopravců je hrozně moc no 😃