Rodinná pouta #3

28. března

USA: Ona ho obviní ze znásilnění, pokud jí nedá heslo k Wi-Fi... On ji obviní ze sexuální obtěžování, když ho nenechá osamotě na záchodě...

3.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 12 576x Hodnocení: 3.4/10 Komentářů: 38 Kategorie: video

Značky: pov , vydírání , ex , exmanžel , bývalá přítelkyně , ex přítelkyně

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Takovou svini bych vystěhoval velmi rázným způsobem.
  • beca
  • 30.03.2023 12:24
ja bych se vedle nic strasne vysral a pak jel do pici, taky teda holky nemlatim ale tyhle bych pres drzku dal velice rad... nechapu ze nekdo muze byt tak odpornej zlej skret
Jak říká kamarád. Ženské by neměla zaschnout krev pod rypákem 🙂
Ženská smí vyndat ruce z dřezu jen když přivezou uhlí.
Taky dobrý 🙂
Ženský nemlátím, ale takhle od toho fakt nemá daleko 😅
proč si ta kráva poblila ramena?
Takovýhle scvrkle opuchlý tlamě zavřeš držku jedině čurákem ????
Nechápu, že si někdo takovouhle otlemenou píču nasadí do baráku. Ani nemusela promluvit, jen jsem zahlédl její ksicht a už mi cukala pěst. Bohužel takových chlapů jsou spousty. Kámoš odnaproti, je mu už přes 70 a žije s 35letou čubkou, takový malý tlustý vzteklý hnusný agresivní skřet s permanentně nasraným výrazem, bordelářka, líná, jak veš, pořád na něj řve a jebe ho za každou píčovinu. Já na jeho místě bych jí už po půl dni dal přes držku a skopnul ze schodů se všemi jejími věcmi, ať táhne zpátky do toho opavského zapadákova u polských hranic, odkud sem do Prahy přitáhla jen s igelitkou, on se jí ujal, protože neměla kam jít, když jí vyhodili z práce i z firemní ubytovny a už mu zůstala na krku.
Jenže to on neudělá, neboť nechce zůstat na stará kolena sám(nemoc,náhlá zdr. i dispozice atd.) Takže tu sirenu bude raději snášet dál. Je to úplně na hovno, ale takhle to bohužel bývá.
Ano,to je přesně případ a důvody zmiňovaného kámoše. Ale chlap má být chlap a má mít respekt. V mém případě si žádná čubka, která je se mnou, nic takového nikdy nedovolí, protože ví, že kdyby začala prudit, byla na mě hnusná apod., okamžitě letí z domu a v krajním případě nemám problém provést fyzickou korekci jejího chování. Prostě čubka musí mít v sobě přirozený respekt před chlapem a zdravě se ho bát. Je na chlapovi, aby si tento respekt vytvořil, pokud to neumí nebo nedokáže, není chlap.
A hlavně nikdy chlap nesmí dovolit a přistoupit na vydírací styl, když nebude po jejím, že chlapovi něco odepře. Nešuká, nevaří atd. U mne by opět okamžitě letěla z domu, protože když čubka odmítne plnit svoji úlohu ve vztahu, ztrácí důvod v tom vztahu setrvávat. Navíc proto jsem plně soběstačný a samostatný, abych nebyl jakkoliv vydíratelný. Čubky potřebuji vlastně jen na šukání a když odmítnou, tak sbohem, najdu si jinou nebo v nouzi skočím na oblíbený privát.
Nemůžu říct,že bych stebou ve spoustě věcí které tu píšeš nesouhlasil.Přiznám se,že to mám už několik let celkem podobně jako ty.Myšleno to stěma ženskýma.Proto doufám,že umřu dřív než budu nemohoucí,neboť se o mě asi nebude mít kdo starat.Ten tvůj kamarád do asi vidí jinak no.Jak se říká"každému co jeho jest".
Vybuchal by som ju ako opicu
Naštěstí je po ruce jen baran ... jinak byste zplodili dalšího slováka ...
A to by byl zločin proti lidskosti.
Píšem ako opicu,čítaj poriadne
za hodinovou kuřku s prosením by to heslo dostala na chvilku
Tá kurwa vypadá ako Žitov kokotský avatar na entú 🤣🤣🤣