Válka na Ukrajině #105

04. února

Ukrajina: Ruští vojáci přepadnou ukrajinskou vojenskou dodávku, zabijí ukrajinské vojáky a vyrabují obsah dodávky.

5.5 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 13 684x Hodnocení: 5.5/10 Komentářů: 112 Kategorie: video

Značky: pov , rusko , zastřelení , střelba , válka , ukrajina , dodávka , přepadení , rabování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
mysleli že vezou pračky a hovno
Hoši, 15.7.2023 se potkáme při odvodu na Ukrajinu. Tak si užijte poslední léto na tomto světě.
Víš co, každej, kdo tady vede řeči jak stará Blažková na pavlači je hysterka bez vlastního úsudku co jen přeblekotá nějaký žvásty z netu/putyky Pánové, by zasloužila mokrým hadrem. Buďte v klidu a diverzifikujte! vše co Vám jde do hlavy.
Kuva crha, jak to delas? Uz jsem si rikal ze vsechny tve nablble keci znam. Ale ne, porad me neprestavas udivovat svou nekonecnou debilitou.
ruský vrazi opět v akci už aby je vypráskali, sláva ukrajině, do pekel s ruskem.
Sláva ukrajinským hrdinům 🇺🇦👏.I přes tento drobný neúspěch je porážka nacistického Ruska neodvratná.👍
Na frontu s tebou, mrdko
do ruska s tebou fetko
ruský vrazi opět v akci už aby je vypráskali, sláva ukrajině, do pekel s ruskem.
Běž si pustit Tv, už ti chybí další dávku sraček
už jsi si doma postavil sochu Bandery nebo Šuchevyče ????
Konečně fps video z bodycamu, proč jich tu není víc? Pořád jen drony.
Protože těch videí s drony je hodně, ale pokud máš odkazy na nějaká nová FPS videa, tak klidně pošli na email 😉
tak protože ukráčci nemají žádné jiné pozitviní útoky než srabácký útočky z dronů na domobrance z luhanska , Doněcka:-) v ostatních , kde se setkávají s těmi lepšími z Ruský armády dostávají přes píču, a na ty videa je embargo 🙂
  • NS
  • 05.02.2023 09:50
LOOOL pomatení ukroši to jistě vůbec nečekali 😆😆😆😆 čuráci
Celý svět, včetně spojenců Ruska jako je čínská diktatura, už vidí, že Rusko je rozpadající se zaostalý skanzen. Napodruhé končí Sovětský svaz, jenže tentokrát ne v klidu, ale bude vojensky poraženo a sankcemi zdevastováno. V dalších letech sraženo na kolena, protože jen tak lze eliminovat jeho snahy o vraždění v Evropě. Ukrajina Evropu ubrání. Je to i díky našim zbraním a politicko-finanční podpoře, ale hlavním důvodem je ukrajinská vůle se ubránit ruským vrahům.
A když to tak dopadne, co bude? Američani ovladnou všechno a Evropa bude další na řade, budu nas ždímat, vydírat a šikanovat. Nebo zničení plynovodu vám nic nenapovědělo?? 🙏🙏😣😣 To už není možný. Američani nemají spojence ale jen vlastní zájmy.
Všichni velcí hráči mají svoje zájmy. My jsme malí a vždy se na to budeme jen dívat. Tak to bylo, je a bude.
Ono by stačilo zrušit NATO a nebo z nej vyhodit USA a turky. Založit EVropskou armádu a bude svatý klid. Američani skrze NATO vladnou evropou a dělají bordel, odnášíme to jen my a ještě nam zničí plynovod, no kurva zamyslete se už!!
Bože, ty musíš bejt dement.. Timahle sračkama o imperialistickejch vrazích z Ameriky tady krmili komouši lidi 40 let.. Jestli padne socialismus, všechny zotročí a nikoho nenechají žít.. Je přes 30 let od revoluce a já si teda nepřijdu, že bych žil v nesvobodný zemi ovládaný Amerikou. A je to právě naopak, Rusák chce rozšířit svý území a pokud se to tak stane, budeme pro ně jen kolonií ze který budou čerpat zdroje.. Tak jak to dělali 40 let. Prober se
Hej a v které zemi se ničí sochy lidí, kteří pro tu zemi udělali tolik aby oni v ní mohli svobodně žít a tu schou zničit? Ve které zemi to poklekávají před černochy jako projev slabosti? Aha já zapoměl že rsuko a čína jsou ti nejhorší.
Ty mentále, když se američani nebojí zničit pnynovod a Evropa na to je čumí, co myslíš že bude nasledovat??Totální podrobení, vypakovat američany a založit EVropskou armádu, udržovat dpbrý vztahy s ruskem a netroufne si na nás nikdo. Je to tak prostý. Nadavas na rusko ale nevidíš že se tu klube neco mnohem horšího než sssr.
Manipulátoři často odvádějí pozornost jinam. I když je řeč o ruských vrazích z videa, má potřebu manipulátor pořád mluvit o američanech:) Taky se tomu říká Whataboutismus. Wikipedie
Území co rus ukradne, z toho hned udělá svou vojenskou základnu, ze které pak útočí dál. Ukrajinci je musí vypráskat zpátky za Ural.
proč uhýbáš od tematu k dalsimu a a dalším tématům? Protože propaganda ti vyplachuje Z mozek.
Ukrajina je svobodny a demokraticky stát co byl zbaběle napaden diktaturou, která chce zničit i nás. Když je v Ukrajině nezastaví, tak budou ruský bomby časem padat i u nás.
Nebudou, NATO je velké sousto i na velkohubého rusáka a moc dobře to vědí.
Ty máš dost hej 🤣
na tobě ta propaganda dobře zamakala
Kdyby už měli pořádný obrněnce, tak se jim to nestalo. Evropa váhá a obránci svobodnýho světa umírají👎
Neboj řecko překvapí a dojde na thermophyl!To smete vše ve vzuchu je to ladí.
po zemi to nepůjde a ve vzduchu to bude peklo oni si budou myswlet , že jsou nesmrtelný a skončí tak jak byly v trakvi!Ani moucha obecná nepozná , že se dostavili.
Super práce
Protože jsme pro Rusko nepřátelský stát, což deklaroval sám Putin, je tento šváb pátá kolona, co by tleskal kdyby nás tu rusáci stříleli a nejspíš by střílel s nimi.
Dobrá práce bude, až tady lidi jako ty nebudou.