Válka na Ukrajině z dronu #34

06. prosince

Ukrajina: Ukrajinští vojáci údajně popravili zajatce.

5.6 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 10 855x Hodnocení: 5.6/10 Komentářů: 46 Kategorie: video

Značky: rusko , zastřelení , voják , válka , poprava , zajatec , dron , ukrajina

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
no co no, zašláply pár švábů
Jasně. Protože rusáci maj strašně dronů...
Sláva Ukrajině 🇺🇦👏.Konspirační mrdka Black tu zas cpe ty svoje chcance 😂.Tady ti to nikdo nežere až na pár tobě podobných dementů 😀🖕
Myslím, že to tady shrnuli víc lidí. Uživatel Black věří ruské propagandě a vyznává politiku SPD. Nemá cenu mu oponovat. Jeho myšlení je daleko na východě-ruSSki mir je jeho Aštar šaran. Nechme ho proto v klidu reinkarnovat.
Jestli se jedalo o Wagnera, tak to de facto nejsou váleční zajatci a nevztahují se na ně ani žádné Ženevské konvence. No problem.
A zatím rus si popravuje vlastní dezertéry jak na běžícím pásu 🤷🏻
no a i kdyby, kdo se ma s nimi tahat nemají lézt na ukrajinu zmrdi.
Nemuseli by tam chodit, kdy první Ukrajinci nezačali vraždit Rusy na svém území. USA používá ochranu slabých a boj proti diktátorům jako výmluvu, aby mohli rabovat nerostné bohatství. Rusko má surovin mraky, ale naopak má málo lidí a vymírající populaci. Proto se mu vyplatí zasáhnout na území cizího státu, pokud ví, že tím získá další obyvatelstvo. A oproti tvrzení našich presstitutek, zdaleka nejvíc Ukrajinců uteklo před válkou do Ruska za příbuznými...
Bla bla bla sputnik dementos. Nemas tam neco jinyho nezamestnana mrdko?
To je ale picovina, co?
OSN ty tupá pýčo https://ru.wikipedia.org/wiki/Украинские_беженцы_в_России#После_24_февраля_2022_года Ale ty si wikipedii asi nepřečteš, co?
JJ wiki ,jen autor clanku krem. Ty musis bejt vylitej jak vaza demente. Ps: Uz mas praci?
Kreml*
Dovoluji si oponovat Blacku, tupá píčo. Při vyhlášení mobilizace, se z ruska zdekovalo dvakrát vìc lidí, než tam doputovalo Ukropů. Jak říkám doby, kdys byl za intelektuála jsou nenávratně pryč. Papouškovat tady okamuří chyméry je cesta do pekla.
jak začali zdrhať keď zbadali vykopanú jamu
Ok stacilo napsat ze jsi Teplej napul rusak a napul slovak co zere nejen ukrajinsky hovna a pak blije. Ale chapu, psat ti moc nejde, obrazky ti staci.
pry popravili ukrajinci ukrajince