Válka na Ukrajině z dronu #44

04. ledna

Ukrajina: Kompilace bombardování ruských vojáků.

6.8 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 226x Hodnocení: 6.8/10 Komentářů: 64 Kategorie: video

Značky: rusko , válka , kompilace , dron , ukrajina , bomba , bombardování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
  • Ter
  • 04.01.2023 19:36
toto je iba delani sluzby tem Rusakum co tam ani nechteji bojovat a jen cekaji na smrt, protoze kdyby desertovali a odesli by zpatky do Ruska tak je tam umuci....hnus, to uz se radeji vzdat UKrajincum.
vzdát se radši Ukrajincům, kteří pak následně na válečných zajatcích dělají válečné zločiny? Aha. 👎
Jaké válečné zločiny ty demente? To přece není válka! Co tady šíříš nacistickou propagandu? Se zbraní v ruce na cizím území nemáš ani ty nejmenší práva!
to se pleteš čůráčku, ale nevadí, stačí jenom držet hubu, když neznáš mezinárodní právo a Ženevské válečné úmluvy.
mezinarodni pravo ocividne neznas ty, pac jinak bys vedel, ze ruská vláda uznala ukrajinskou nezávislost 28. srpna 1991, a v prosinci 1991 ji pak uznal i tehdejší prezident Sovětského svazu Boris Jelcin
Hranice východní části Ukrajiny, tedy hranice s Ruskem, je navíc ošetřena například smlouvou z roku 2004. Tu schválily parlamenty Ruské federace i Ukrajiny. Jedná se tedy o uznání hranic Ukrajiny ruskou stranou. O rok dříve smlouvu podepsali i prezidenti obou zemí.
wow, ty si ale chytrý chlapec, tak a teď si ještě zkus nastudovat co jsou Ženevské úmluvy, ať nejsi za totálního kreténa. btw. pokud Ukrajina poslala v roce 2014 tanky na východní Ukrajinu bojovat proti civilistům, potom následně nedodržovala Minské dohody (což i potvrdila německá kancléřka Mercelová). tak to dopadlo tak, že tam Rusko nastoupilo, takže řešit příčinu a ne jenom důsledek.
a ukrajina poslala na vychod svoji zeme tanky proc? pac tam ruskem podporovani separatiste (cti rusko) chteji ovladnout podstatnou cast zeme. spis nez civiliste, tam jsou pri obsazovani 2014 videt rusky hovorici, profesionalni vojaci v neoznacenych uniformach. je toho plnej youtube. tak se na to podivej, at nejsi za totalniho kretena;)
minske dohody pak pujdou asi jen tezko implementovat, kdyz neni mozny zajistit spravedlivy volby pod mezinarodnim dohledem na okupovanych uzemich. neni fakticky mozny, donutit nezavislej stat, jehoz existenci uznalo i rusko, aby pod natlakem odevzdalo byt jen cast sveho uzemi.
dovzdelej se troubo, tesilo me:)
demente, na východní Ukrajině se běžně mluví rusky, protože tam žijí rusky mluví Ukrajinci, takže ano, měl by si se dovzdělat, v tom jediném máš pravdu.
ale aspoň si dokázal přiznat, že Kyjev poslal tanky směr východní Ukrajina. 😆😆

Zobrazit celou diskuzi