Válka na Ukrajině z dronu #50

01. února

Ukrajina: Ruští vojáci zasaženi přesnými ukrajinskými střelami.

 

Pokud někdo ví, jaký typ zbraně byl použit, napište do komentářů.

7.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 150x Hodnocení: 7.4/10 Komentářů: 52 Kategorie: video

Značky: smrt , rusko , střelba , voják , válka , ukrajina , exploze , výbuch , střela

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
  • Sert
  • 01.02.2023 10:38
Vypadá to na protinakovou řízenou střelu po drátě. Skif/Stuhna-P (Стугна-П) by to bylo plýtvání. Může to být 9K111 Fagot či 9K113 Konkurs https://cs.wikipedia.org/wiki/Stugna-P
Ihned jak začala ta válka tak jsem radil ua lidem ať ve městech hází PB otevřené láhve na ulici když se okolo vyrojí rusáci ať už pěší nebo ve vozech jakýchkoliv! Pro vysokej efekt vyděšení působí nejlíp. Ani nejlíp obrněnej tank nemusí mít moc velkou šanci přežití.
10kg pb bomba udělá ohnivou kouly o průměru cca 8 metrů a to ikdyž je po vyhoření 50 % objemu.Tlaková vlna je zcela citelná i na 140 m zkoušl jsem to v dost členitém lese. Pak je tu vysoká ale fakt vysoká teplota a ta je na podobnou vzdálenost pocitově asi jako když jsem u moře a je tam 46 nad nulou možná víc.
A nedovedu si představit kdyby tank najel na 10kg pb láhev to promáčk a došlo by k okamžitému uniku náplně.To by asi bylo jako termobarická zbraň.Pak by ua člověk mohl ty bomby jen poházet po ulici a čekat na příjezd a při prvním proražení by hodil světlici a sbohem rusáčci!
Plyn uniká rychleji než benzín. Takhle to nefunguje, nejsi první koho to napadlo. Poslední info co jsem našel tak 9M133 Kornet.
Nestalo by sa mu absolútne nič.

Zobrazit celou diskuzi