Vampire Murders

30. března

USA: 16letý Roderick Justin "Rod" Ferrell (nar. 28. března 1980) z Kentucky o sobě tvrdil, že je 500 let starý upír jménem Vesago (jde o postavu ze hry Vampire: The Masquerade, kterou byl posedlý). Ferrell dokonce založil kult nazvaný ‘’Vampire Clan’’, do kterého se přidali Heather Wendorf a Howard Anderson. V roce 1996 Heather požádala Roda, aby jí pomohl utéct z domova, protože její život byl údajně peklo. Rod a jeho klan však raději vymysleli plán, který zahrnoval vyvraždění její rodiny.

V noci 26. listopadu 1996 vnikli Rod a jeho komplic Howard do domu, kde bydlela Heather a její rodiče. Dostali se tam přes odemčenou garáž a vzali tam páčidlo. V obýváku našli jejího otce, 49letého Richarda Wendorfa, který spal na své pohovce. Ferrell ho páčidlem začal mlátit do hlavy a hrudníku. Při činu je přistihla matka Heather, 46letá našla Naomi Wendorf, která se vrátila ze sprchy a kterou Ferrell taky udeřil do hlavy a prorazil ji lebku. Později tvrdil, že ji chtěl nechat žít, ale ona na něj hodila šálek horké kávy, což ho prý nasralo. Na Richardovo tělo vypálil písmeno "V", jako znak svého upírského klanu. 

Rod, Heather a Howard poté uprchli přes čtyři státy do Baton Rouge v Louisianě, kde byli 4 dny po vraždách dopadeni. 

12. února 1998 se tehdy 17letý Ferrell k vraždám přiznal. Zbylé členy klanu označil za nevinné, když vyšetřovatelům tvrdil, že s ním pouze cestovali. Jeho advokáti u soudu prohlašovali, že je šílený a že trpí duševními poruchami (schizofrenií a Aspergerovým syndromem). 

Ferrell byl odsouzen k smrti, čímž se stal nejmladší osobou ve Spojených státech odsouzenou k tomuto trestu. Nakonec mu ho ale zmírnili na doživotí bez možnosti propuštění. Dnes je mu 38 let a sedí ve věznici Columbia C.I. Annex na Floridě. 

7.2 /10

košík

Zhlédnuto: 27 809x Hodnocení: 7.2/10 Komentářů: 46 Kategorie: hnus

Značky: hnus, galerie hnusu, mrtvola, smrt, historie, florida, psychopat, 90.léta, teenager, páčidlo, upír, vampír

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Mozna ho pusti na svobodu. Navic je tam video, jak vypada nyni: https://crimewatchdaily.com/2016/04/11/vampire-murders-ringleader-could-go-free-in-possible-re-sentencing/
metalisti.....
asi ho posedl slovák
jak tam leží ta máma v županu, vytvrdnul mi kokot
Co je to za čepicu?
proč se tohle neděje na Slovensku do piče??!!
Vidíš to. A Kájínek zastřelí dva cajty a jezdí po Praze eskovym merglem... Jinej kraj, jinej mrav.
to co udělal je celkem hovno, proti tomu jak se na nich vyřádil patolog...
Fotka číslo 16, to vypadá, že rozlouskl Slováka.
Te kibaszot szemétláda szerencsétlen 😕
Ty seš ale hnusný píčus
  • TJ89
  • 31.03.2018 09:50
v jednom mel ale pravdu, Vampire the Masquerade je totalni pecka